مدیر عامل : مهندس سید مجتبی احمدی
فعالیت: اولین تولید کننده دستگاه مونتاژ درب و پنجره دوجداره و تیغچه (کارشناسی خرید و فروش ماشین آلات استوک)
  تلفن : 3-32650370-031 تلفن دفتر تهران: 22892531-021
 فاکس : 32650374-031
 آدرس : دفترمرکزی :اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران،ابتدای 22 بهمن طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی 97 . دفترهماهنگی تهران: خ شریعتی-خ خواجه عبدا... انصاری-پ125
  وب سایت : http://www.parspvc.ir

بازگشت به بالا

محدودیت منابع انرژی واقعیتی است تکان دهنده و غیر قابل انکار از طرفی به واسطه این مهم هزینه مصرف انرژی هر روز افزایش یافته و سهم بیشتری از درآمد افراد را در جهت سرمایه گذاری انرژی های جایگزینی به خود اختصاص می دهد. لذا شایسته است با به کار بستن شیوه های اصولی و استاندارد در جهت مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از اتلاف آن،علاوه بر صرفه جویی اقتصادی به حقوق نسل های آینده احترام گذاشته و به گونه ای عمل نماییم تا آنان از گذشتگان خویش با افتخار یادکنند.
برخی اوقات طراحان علاقه دارند به ظاهر ساختمان خود شکلی جدید و صنعتی بدهند. در حالی که در برخی موارد ترجیح می دهند اجزای ساختمان خود را طوری پنهان کنند که ظاهر ساختمان حس ملایمی به بیننده بدهد. این کار با استفاده از محصولات PVC امکان پذیراست.
لذا گروه صنعتی آلومینیوم  پی وی سی پارس  با نظری بلند و امید به خداوند منان فعالیت خود را با سابقه مدیریتی PVC از سالهای 1380 به بعد شروع و در خدمت صنعت ساختمان قرار داده است.
آلومینیوم پی وی سی پارس محصولات پلی ونیل کلراید را از پتروشیمی تحویل و محصولات تولیدی را در محل پروژه های مشتریان به عرصه نمایش گذاشته و به دلیل شعار (از تولید به مصرف) قیمت تمام شده را با حذف واسطه ها به پایین ترین قیمت ممکن بازار رسانیده و همچنین با بهره بردن از خطوط تولید پروفیل و استانداردهای مربوطه و کارخانجات مختلف (اعم از کارگاه های تراشکاری،آهنگری،رنگ کوره ای،برق و اتوماسیون)در زمینه محصولات اعم از تولید پروفیل درب و پنجره تولید پروفیل دیوارپوش و سقف کاذب از جنس PVC، همچنین خطوط مونتاژ، درب و پنجره واحد طراحی، واحد آزمایشگاهی و همچنین مدیریت و پرسنل زحمتکش و با تجربه و دوره دیده توانسته است به عنوان یک فعال صنعت UPVC در ایران گام بردارد.
 

 


نظرات رسیده
  • سید حسین
  • |
  • چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵

بسیار خوب که لاستیک را هم دارید

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از آلومینیوم پی وی سی پارس دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM