مدیر عامل : مهندس حسن بهرامعلیان
فعالیت: ماشین آلاتUpvcو ماشین آلات شیشه
  تلفن : 02166731255
 تلفن کارخانه:02822225576
 فاکس : 02166727177
 فاکس کارخانه:02822237879
 آدرس : تهران، خیابان امام خمینی، پاساژ باستان، طبقه اول، واحد 111
 آدرس کارخانه :قزوین - شهر صنعتی البرز
  وب سایت : http://www.mahak.ir

بازگشت به بالا
شرکت البرز ابزار در سال 1361 با احداث کارخانه ای در شهر صنعتی البرز وارد محیط صنعت و تجارت شد. اولین محصول شرکت که با نام محک به بازار عرضه شد نمونه ای از ماشین سنگ سنباده بود. با توجه به موفقیت حاصل شده خیلی زود تولید انواع مختلف ماشینهای سنگ سنباده در دستور کار شرکت قرار گرفت.

در ادامه روند فعالیت با توجه به امکانات ایجاد شده بواسطه همکاری با شرکتهای " هانینگ آلمان " و " هوپ الکتریک تایوان " تولید اقلام جدیدی از ابزارآلات برقی را آغاز نمود. در سال 1378 شرکت مبادرت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای سری ISO9000 نمود و در سال 1379 موفق به دریافت گواهینامه ISO9002 گردید. ضرورت رقابت با سایر تولیدکنندگان خارجی شرکت را بر آن داشت تا به موازات تولید در داخل کشور دامنه فعالیت خود را به هنگ کنگ و چین نیز توسعه داده و از طریق همکاری نزدیک و تنگاتنگ با کارخانجات کاملا پیشرفته اقدام به تولید محصولات مشترک با نام تجاری محک نماید.

بدیهی است که در این راه، تجربه 28 ساله تولید و شناخت از نیاز صنعتگران کشور به همراه توان و ظرفیت واحد طراحی و مهندسی شرکت دو عنصر اساسی در انتخاب صحیح شرکای خارجی جهت تولید و عرضه بیش از دویست نوع محصول مشترک بود.

شرکت در سال 1382 با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت " آینهل آلمان " توزیع محصولات این شرکت را نیز در ایران به عهده گرفت.

در سال 1383 با ارتقاء سیستم کیفیت مستقر در شرکت گواهینامه، ISO9002 شرکت به ISO9001:2000 تبدیل گردید. در سال 1385 پس از عقد قرارداد با شرکت BAIDA DELI  ماشین آلات چوب و MDF شامل پانل برها و لبه چسبانها که در چین تولید و با براند محک عرضه می گردد نیز در رنج کاری شرکت قرار گرفت.

در سال 1388 با توجه به تمایل روز افزون صنعت ساختمان به مصالح جدید، ماشین آلات ساخت و مونتاژ درب و پنجره UPVC مورد  توجه شرکت قرار گرفت که پس از مطالعه فراوان، شرکت WOLFTECH ترکیه که سابقه همکاری نزدیک با یک شرکت آلمانی را در کارنامه خود دارد به عنوان سازنده، انتخاب و عرضه این ماشینها پس از طی دوره های آموزشی در رابطه با نصب، راه اندازی و اپراتوری آنها آغاز گردید. محصولات شرکت WOLFTECHطی یک قرارداد انتقال تکنولوژی با یک شرکت آلمانی طراحی و همگی در ترکیه ساخته شده و با نام WOLFTECH عرضه می گردد.

شرکت فوق الذکر هدف خود را تولید محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت و همتراز با محصولات ساخته شده در اروپای غربی و در عین حال با قیمتی مناسب عنوان نموده است.

در سال 1389 تولید کمپرسورهای هوا با ظرفیتهای مختلف، دریلهای مگنتی، دریلهای مهندسی، نمونه برداری و لیفترهای مگنتی در برنامه کار شرکت قرار گرفت.

شرکت تمیم صنعت مسئولیت نصب و راه اندازی ماشین آلات و همچنین خدمات پس از فروش کلیه محصولات با برندهای محک_ آینهل و ولف تک را عهده دار می باشد.

ماشین آلات ساخت و مونتاژ درب و پنجره UPVC WOLFTECHنظرات رسیده
  • سید حسین
  • |
  • چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵

بسیار خوب که لاستیک را هم دارید

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از البرز ابزار دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM