مدیر عامل : شهریار طهماسبی
فعالیت: تولید پروفیلUPVC ، تولید شیشه های دو و سه جداره ، مونتاژ درب و پنجره UPVC
  تلفن : 02143085
 فاکس : 02188877766
 آدرس : مجتمع بوتیا صنعت (سهامی خاص) تهران, میدان آرژانتین, خیابان الوند, خیابان سی و یکم, شماره 11
  وب سایت : http://www.butia.ir

بازگشت به بالا
شرکت بوتیا صنعت اولین تولید کننده پروفیل upvc در ایران

مجتمع بوتیا صنعت به منظور تامین بخشی از نیاز صنعتی کشور در سال 1381 در استان کرمان تاسیس گردید این شرکت با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از دستگاههای تمام اتوماتیک در سه بخش تولید پروفیل upvc  با ظرفیت سالانه 6000 تن بخش تولید شیشه دوجداره با ظرفیت سالانه 150000 مترمربع و بخش تولید درب و پنجره با ظرفیت سالانه 80000 مترمربع و آزمایشگاهی مجهز جهت انجام آزمایشهای مربوطه، برای محصولات داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد .

هم اکنون تولیدات این شرکت با تنوع و کیفیت بالا را می توان هم سطح محصولات مشابه اروپایی به حساب آورد . از آنجا که ماده upvc قابل باز یافت است بنابراین میزان استفاده از این محصول در سراسر جهان رو به افزایش است .

این شرکت تولیدات خود را در کوتاهترین زمان با هدف کیفیت محصول و خدمت به مشتری ارائه می دهد و هم اکنون دارای بیش از 100  نماینده تولید درب و پنجره در سرتا سر نقاط کشور میباشد . اساس تاسیس این شرکت ارتقای کیفی صنعت ساختمان و پلیمر ، تحقق سیاست های بهینه سازی مصرف سوخت کشور، جلو گیری از اتلاف سرمایه های ملی و کاهش هزینه های خانوار است .

در حال حاضر با توجه به نیاز کشور به واحد های مسکونی – تجاری و اداری و اهمیت بکارگیری مصالح مناسب و همچنین تاثیر بسیار زیاد پنجره های pvc با شیشه های دو جداره در کاهش مصرف انرژی و عوارض خاص ، ایجاد واحد های تولید پروفیل upvc و ساخت شیشه های دوجداره مورد توجه جدی قرار گرفته است این محصول به عنوان درب و پنجره های عایق حرارتی، صوتی و گردو غبار شناخته شده است به همین منظور در جهان این نوع درب و پنجره جایگزین درب و پنجره های آلومینیم ، آهن و حتی چوب شده است .

با توجه به اینکه شرکت بوتیا صنعت اکثر مواد اولیه خود را از کشور های اروپایی تهیه می کند و تمامی آزمونهای لازم با استفاده از آخرین متدهای استاندارد های اروپایی بر روی مواد اولیه انجام می شود این پروفیل از ثبات رنگ و استحکام مناسبی برخوردار است . پس از ورود این مواد در خط تولید پروفیل ، واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت این شرکت نیز با حساسیت و  دقت بالا در خط تولید و آزمایشگاه، تمامی آزمونهای مربوطه را با استانداردهای بین المللی انجام می دهند .

این شرکت با توجه به رعایت تمامی الزامات استاندارد موفقیت خود را تضمین کرده و دارنده گواهینامه های فنی استاندارد مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان – گواهینامه تشویقی استاندارد ایران – گواهینامه ایزو 18001- گواهینامه ایزو 14001و گواهینامه ایزو 9001 از URS انگلستان – گواهینامه آزمایشگاه همکار در ایران و گواهینامه 17025  آلمان  می باشد . متا سفانه با توجه به اینکه این محصول شامل استاندارد های ملی اجباری نیست ، پرو فیل هایی با نازل ترین کیفیت و قیمت پایین تر بدون هیچ کنترل و استانداردی وارد کشور می شوند و نگاه مصرف کنندگان نیز به تولیدات دارای استاندارد و کیفیت بالا و ثابت نیز تغییر می کند . هم اکنون بوتیا با برخورداری از استانداردهای بین المللی و به روز دنیا و محصولاتی با کیفیت بالا  در ردیف اولین های صنعت تولید پروفیل و شیشه دوجداره می باشد.


مجتمع بوتیا صنعت

مجتمع بوتیا صنعت

butia_0200.gif

نظرات رسیده
  • سید حسین
  • |
  • چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵

بسیار خوب که لاستیک را هم دارید

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از مجتمع بوتیا صنعت دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM