مدیر عامل : مهندس اسدی
فعالیت: ارائه کننده درب و پنجره UP.V.C و شـیشـه هـای دو جـداره پروفیل و یراق آلات یو پی وی سی
  تلفن : 026-34410101 و 026-34410104
 تلفن کارخانه:026-44235450
 فاکس : 026-34410101
 فاکس کارخانه:026-44235450
 آدرس : گوهر دشت خیابان داریوش پلاک 119
 آدرس کارخانه :شهرک صنعتی هشتگرد فاز 1 میدان ماد ایران یاس 3 پلاک 162
  وب سایت : http://www.panjarebaran.com

بازگشت به بالا

شرکت پنجره باران تولید کننده درب و پنجره UP.V.C  با پروفیل ویستا بست و یراق آلات  SIEGENIA-AUBI و G-U و شـیشـه هـای دو جـداره با اسـتفـاده از مدرن ترین نرم افزار روز دنیا با نام Logi Kal ساخت شرکت Orga Data آلمان و همچنین خـط تـولید چهار سـر جوش و دو سر برش که ساخت شرکت Murat   می باشد با هدف تولیدی و کیفیتی برتر فعالیت خود را آغاز کرد.
این شرکت با استفاده از مرغوبترین پروفیل موجود ساخت ایران با مارک Vista Best که با استاندردهای آلمان و تحـت لـیسانس شرکت Kruuss Muffei  آلمان و greiner  اتریش است نیز در پی هـدف والای خود که کیفیت برتر و رضایت مشتری است جامه عمل پوشاند . سفید و براق بودن این پروفیل ناشی از فرمولاسیون و اکسید تیتان بالا در ترکیب آن است که موجب بازتابـش اشعـه UV  و زیـبایی ظاهری کار می گردد. لذا این پروفیل در برابر تغییر رنگ و تغییر فرم دارای گارانتی خارجی از طرف شرکت های Kruuss Muffei آلمان و گارانتی داخلی از طرف شرکت ویستا بست است . وزن این پروفیـل حدود 25% از پروفیل های رایج ترکیه و سایر تولیدات داخلی بالاتر است و هموزن پروفیل های تولیدی در کشور آلمان است.
از طرفی شیشه های دو جداره ای که در این سیستم مورد استفاده قرار مـی گیـرد طـبق استاندارد پروفیل های Vista Best  می بایست دارای محفظه های 22 میلی متر باشد که این سایز باعث عایق شدن بهینه نسبت به صوت و حرارت می گردد.
برای حفظ ترکیب آلمانی پنجره های تولیدی ما سعی می کنیم با صلاحدید مشتری از براق آلات SIEGENIA-AUBI آلمان استفاده نماییم ، که نمونه تقلبی آن وجود ندارد . هرچند استفاده از سایر بـراق آلات مـحـصـول کشورهای آلمان و ترکیه منعی ندارد.
در آخـر بخـش پـشتیبانی در مجموعه پنجره باران یکی از مـقوله های مـهم این شرکـت است که بدین جهت مهندسین فنی شرکت کار خدمات پس از فروش و پشتیبانی را برعهده گرفته و هر لحظه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستند.

شرکت پنجره باران تولید کننده درب و پنجره با پروفیل ویستا بست
شرکت پنجره باران تولید کننده درب و پنجره با یراق آلات SIEGENIA،یراق آلات Gu

شرکت پنجره باران،در و پنجره upvc،پروفیل ویستا،یراق آلات زیگنیا،یراق آلات جی یو

نظرات رسیده
  • سید حسین
  • |
  • چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵

بسیار خوب که لاستیک را هم دارید

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از پنجره باران دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM