مدیر عامل : رامین صحنه
فعالیت: پروفیل های UPVC و سقف های کاذب و گالوانیزه
  تلفن : 021-45852
 تلفن کارخانه:017-3195
 فاکس کارخانه:017-34533557
 آدرس : تهران-فلکه دوم صادقیه-بلوار شهدای صادقیه شمالی-خ کوهدشت-پلاک12- واحد سوم غربی
 آدرس کارخانه :استان گلستان-گرگان-بلوار ناهار خوران-عدالت 75/2-مجتمع خرم-واحد 4
  وب سایت : http://aghprofile.ir

بازگشت به بالا

درباره آق پروفیل

 


بعد از نیم دهه تجربه و فعالیت دربازار یو پی وی سی احساس کردیم برای آنکه ایده آل تر باشیم، باید اندیشه ای نو داشته باشیم و راهی متفاوت برگزینیم. توان آن را داشتیم که کاملتر شویم و بسازیم هر آنچه که ما را در مسیر تعالی سازمان و پیشرفت سوق می دهد.

سرعت بخشیدیم به قدمهایمان، قدمهایی رو به جلو، برای استفاده از فرصت های زودگذر و آنی و کشف راههای جدید برای تاملات مطلوب تر. هم اکنون ما با نام آق پروفیل و با نظم و اقتدار بیشتر و سبد کالایی کاملتروارد شدیم، آق پروفیل با تکیهبر تجربه های دیروز و با دیدی وسیعتر و افقی روشنتر پا به عرصه تولید نهاده است.

آق پروفیل آمد تا که بگوید ما متعهد هستیم و این تعهد بخشی از زندگی روز مره ی ماست. هدیه آق پروفیل برای شما آرامش در زندگی مدرن امروزی، زیبایی محیط زندگی، و اطمینان خاطر نسبت به آنچه که شما روی آن سرمایه گذاری می کنید می باشد.

ما برآنیم که هر روز ایده های جدیدتری را تجربه کنیم و حاصل این تجربیات ارائه محصولاتی به روز و با کیفیت به بازار باشد. آق پروفیل همراه با شما مشتاقانه برای رسیدن به موفقیت گام بر میدارد و چه حس خارق العاد ه ای است رسیدن به آنچه که آرامش را برای شما به ارمغان می آورد…

 

 

شروع لحظه های خوش…


خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از آق پروفیل گلستان دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2015. All rights reserved