مدیر عامل : مهندس سید مجتبی احمدی
فعالیت: اولین تولید کننده دستگاه مونتاژ درب و پنجره دوجداره و تیغچه (کارشناسی خرید و فروش ماشین آلات استوک)
  تلفن : 3-32650370-031 تلفن دفتر تهران: 22892531-021
 فاکس : 32650374-031
 آدرس : دفترمرکزی :اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران،ابتدای 22 بهمن طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی 97 . دفترهماهنگی تهران: خ شریعتی-خ خواجه عبدا... انصاری-پ125
  وب سایت : http://www.parspvc.ir

بازگشت به بالا
تزیینات پنجره

تزیینات پنجره عناصر بسیاری را برای تزیین و آراستن پرده، پرده کرکره و پانل می توان یافت که همگی بر جلوه پنجره می افزایند. اگر پنجره خانه شما دارای لبه و تاقچه باشد، می توانید از آن بهره های بسیاری بگیرید. چنان که می توان برخی وسایل با گل هایی را بر روی آن قرار داد. خود این گونه وسایل در شمار آرایه ها و تزیینات پنجره هستند و در تابش نور خورشید جلوه ای درخشان به نمای پنجره می بخشد.


  • پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۹
  • بازدید: 3369

پنجره ای تازه به سوی طراحی داخلی

سال هاست که مراکز طراحی دکوراسیون می کوشند تا با ارائه راهکارهای متنوع به مخاطبان خود بفهمانند که می توان در فضایی غیرمشابه با آنچه در آن هستند، زندگی کنند. گرافیک محیطی تنها به طراحی بیلبورد و پوستر های تبلیغاتی که هدف شان فقط تشویق مخاطب به خرید کالاست محدود نمی شود. طراحی محیطی یک هنر هدفمند است که می تواند زبان مشترک بین آدم ها باشد. بررسی زبان تصویر در زمان های دور به خوبی نشان می دهد تصویر برای مقاصد گوناگون و آسان کردن ادراک مسائل برای مخاطب یا ساده تر منفصل کردن مفاهیم و برقراری ارتباط توسط آدمی ترسیم شده است.


  • پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۹
  • بازدید: 2840

باز کن پنجره را

میزان بهره‌مندی یک فضا از نور طبیعی از جمله مهم‌ترین مواردی است که در انتخاب مکان باید مورد توجه قرار گیرد.اگرچه این روزها با وجود تنوع موجود در تولید منابع نورزای مصنوعی نور کافی برای انجام امور مختلف در فضا فراهم شده ولی کیفیت آن با کیفیت و تاثیرات حاصل از نور طبیعی قابل مقایسه نیست. در ضمن با کاهش مصرف نور مصنوعی در مواقعی که بتوان از نور طبیعی استفاده کرد، گامی مهم برای صرفه‌جویی در انرژی نیز برداشته می‌شود.


  • پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۹
  • بازدید: 2668Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2015. All rights reserved