مدیر عامل : آقاي احسان افخمی
فعالیت: تولید کننده درب و پنجره دوجداره UPVC
  تلفن : 03432235039
 تلفن کارخانه:03432228995
 فاکس : 03432265084
 آدرس : کرمان - باغ ملی خ شهید رجایی ابتدا ابن سینا غربی جنب کلینیک چشم پزشکی آذین پلاک 158 آوین پنجره مهرگان کدپستی:7619813566
 آدرس کارخانه :کرمان-جاده تهران قائم آباد خیابان استاد شهریار انتهای خیابان سمت چپ
  وب سایت : http://www.awinwindow.com/

بازگشت به بالا

شاخص های گواهینامه فنی پروفیل یو پی وی سی بوتیا  • تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷
  • 0 نظر
  • بازدید:2495
  • RSS

یکی از مباحث مهم صنعتی‌سازی ساختمان، استفاده از مصالح با کیفیت و با دوام است. گواهینامه فنی یکی از راه‌های مطمئن برای بررسی کیفیت انواع مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی می باشد. همچنین ابزاری اطمینان بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان به شمار می‌آید، تا از این طریق، علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی خوبی برای مصرف کنندگان محصولات ساختمانی باشد.

گواهینامه فنی مدرکی است که بر اساس آن، ویژگی‌های یک فرآورده ساختمانی را با الزامات استانداردهای ملی، مقررات ملی ساختمان و دستورالعمل‌های تدوین شده مرتبط در طی یک دوره زمانی، تائید می‌‌نماید. گواهینامه فنی سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که منحصراً از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صادر می‌شود و نشان دهنده تطابق عملکرد و کیفیت مواد‌، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است.

مجتمع بوتیا صنعت بعنوان اولین تولید کننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی افتخار دارد که محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت و رعایت حداکثر شاخص های استانداردهای مربوط به تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در صورت موفقیت محصول در گذراندن آزمونهای کیفی این شاخص ها در گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درج می گردد. مصرف کنندگان محترم میتوانند با مقایسه گواهینامه های فنی صادر شده شرکت های تولید کننده از درجه کیفی محصول اطلاعات کامل تری بدست آورده و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.

با توجه به تنوع شرایط آب و هوایی کشورمان ایران فرمولاسیون پروفیل های در و پنجره تولیدی مجتمع بوتیا صنعت مطابق با سخت ترین شرایط آب و هوایی کشور تهیه و با استفاده از مواد اولیه دست اول، کلاس VM (عدم استفاده از مواد بازیافتی) و با ضخامت دیواره خارجی در کلاس A (ضخامت بیش از 8/2 میلیمتر) و مقاومت در برابر برخورد ناشی از سقوط وزنه در دمای پایین، کلاس II (حداکثر ارتفاع) پروفیلی در کلاس برترین پروفیل های روز دنیا تولید و به بازار مصرف عرضه می نماید.

لذا با توجه به اینکه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بر اساس آزمون هایی که بر روی محصول صورت میگرید اقدام به صدور گواهینامه فنی می نماید لازم است که مصرف کنندگان محترم به موارد ذکر شده در گواهینامه و سطح کیفی آن جهت انتخاب محصول برتر دقت لازم را داشته باشند

منبع: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی


نویسنده: مجتمع بوتیا صنعت

منابع : http://www.butia.ir//


خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از آوین پنجره مهرگان دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved