مدیر عامل : حمید مرادی
فعالیت: تولید پروفیل Upvc، دیوارپوش و سقف کاذب upvc، در های چوب پلاستیک،کانکس و خانه های پیش ساخته
  تلفن : 031-33339999
 تلفن کارخانه:031-42452520-3
 فاکس : 031-32378744
 فاکس کارخانه:031-42452523
 آدرس : اصفهان،از سمت پل وحید به سمت پل روگذر مطهری، کنار گذر خیام به سمت روگذر مطهری، نرسیده به پل روگذر مطهری، ساختمان گازسوزان، طبقه دوم
 آدرس کارخانه :اصفهان- نجف آباد، منطقه صنعتی پلیس راه، فاز دوم، خیابان فولاد ۳
  وب سایت : http://www.fanavarplastic.com

بازگشت به بالا

دیوار پوش و سقف کاذب یو پی وی سی (سی پان)


  • قیمت ندارد
  • يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۳۵
  • 0 نظر
  • بازدید : 11612

دیوارپوش و سقف کاذب سی ‏پان با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند . سی ‏پان توان رقابتی بالائی نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار دارد.دیوارپوش و سقف کاذب سی ‏پان در انواع چاپی، روکشدار، شیاردار یا دامپا، هلالی و هات استمپ تولید و عرضه می شود که در واقع سی پان سبد متنوعی از تولیدات دیوارپوش و سقف کاذب موجود در بازار را به خود اختصاص داده است.

پانل سفید و چاپی

پانل سقید و چاپی فناور پلاستیک دیوارپوش و سقف کاذب چاپی سی پان از جمله محصولاتی می‏باشند که با بهره‏ گیری از رنگ‏ها و دستگاه های مخصوص تولید می‏شوند و در برابر شستشو کاملاً مقاوم می‏باشند و با لایه محافظ در برابر نفوذ گرد و غبار و همچنین محافظت کننده در برابر نور ماورا بنفش پوشش داده می‏ شوند. دیوارپوش و سقف کاذب چاپی دارای 14 طرح و رنگ می‏باشند.

 

 

 پانل های سایبان

سقف کاذب هلالی فناورپلاستیکدیوارپوش و سقف کاذب هلالی(سایه بان) سی پان نیز از محصولات شاخص مجموعه فناور پلاستیک بوده و تنها پانلی است که کاملاً برای مصارف خارج ساختمان و به عنوان سقف‏های مقاوم در برابر شرایط جوی گوناگون تولید می‏شوند. از جمله مصارف پانل های هلالی سی پان ، می‏توان به سقف‏ سازی انواع پارکینگ‏های عمومی و پوشش‏ دادن فضاهای باز عمومی اشاره نمود. در حال حاضر دیوارپوش و سقف کاذب هلالی (سایه بان) سی پان در 5 رنگ تولید می‏شوند.

 

 

پانل های شیار دار                 پانل روکش دار                  پانل هات استمپ                 سقف کاذب کتیبه ای


                پانل روکش دارپانل شیار دار فناور پلاستیک                
پانل هات استمپ فناور پلاستیک                   سقف کاذب کتیبه ای فناورپلاستیک


محصولات مرتبط


کنار تولید دیوارپوش و سقف کاذب سی پان ، انواع ابزارهای یو پی وی سی مکمل به جهت قابلیت نصب در طرحها و رنگهای متنوع و مطابق با همان طرح و رنگهای پانلس..پروفیل یو پی وی سی سی فور جزء پروفیل های درب و پنجره چهار حفره تولیدی با ارتفاع 6 سانتی متراست که در مقاطع مختلف به همراه تمامی ابزارهای مورد نیاز..پلی وود ( poly wood ) چوب پلاستیککامپوزیتهای چوبی پلاستیکیWood-plastic composite که امروزه به اختصارwpc  نامیده می شوند ، کامپوزیتهایی هستند..
پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی سی وان جزء پروفیل های سه حفره تولیدی با ارتفاع 6 سانتی متر است که در مقاطع مختلف به همراه تمامی ابزارهای مورد نیاز..از مجموعه محصولات تولید شده یو پی وی سی در مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان به جهت ساخت کانکس و خانه های پیش ساخته با برند سی ام بی استفاده می شود..خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2015. All rights reserved