مدیر عامل : محمد عظیمی
فعالیت: واردکننده انحصاری محصولات کارخانه ایزوفلوک کیمیا ترکیه ( تخصصی چسب )
  تلفن : 04133333118
 فاکس : 04133306813
 آدرس : ولیعصر - خیابان اوحدی - روبروی ساختمان آماندا - پلاک 26
 آدرس کارخانه :رجایی جنوب - جنب ایران ترانسفو - انبار مرکزی ایزو
  وب سایت : http://izoflokiran.com

بازگشت به بالا

سیلیکون آنتی باکتریال 100 % خالص ایزو 200 و 300


 • قیمت ندارد
 • يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸
 • 0 نظر
 • بازدید : 6963


سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد. این درزگیر برای سطوح نا متخلخل مصالح رایج ساختمانی مناسب است.
سیلیکون ایزو بر پایه داوکرنینگ آمریکا بوده و هیچ گونه ناخالصی بر فرمول شیمیایی آن افزوده نشده است.

ویژگی سیلیکون آنتی باکتریال 100 % خالص ایزو 200 و 300

سیلیکون مشروح در وزن های 280 گرم و 310 گرم موجود میباشد.
پس از خشک شدن خاصیت ارتجاعی خود را برای همیشه حفظ می کند سیستم خشک شدن اسیدی دارد. قدرت چسبندگی بسیار خوبی به مصالح ساختمانی رایج و سطوح نامتخلخل دارد.در دراز مدت ترک نمی خورد و تغییر رنگ نمی دهد.در مقابل بسیاری از مواد شیمیایی، مواد شوینده و پاک کننده مقاوم است.در تمام فصول سال قابل استفاده است و بوی سرکه ضعیفی دارد.

سیلیکون آنتی باکتریال 100% خالص ایزو 200 و 300

کاربرد سیلیکون آنتی باکتریال 100 % خالص ایزو 200 و 300

 1. انجام امور کلی درزگیری و شیشه بری
 2. درزگیری دور درب ها و پنجره ها
 3. انجام درزگیری های خانگی
 4. درزگیری سرویس های بهداشتی
 5. اتصال سطوح به یکدیگر و ایجاد فضای لازم بین سطوح نزدیک به هم
 6. درزگیری های الکتریکی، تلفنی، سوکت ها و پریزها

طریقه مصرف سیلیکون آنتی باکتریال 100 % خالص ایزو 200 و 300

 1. دمای مطلوب محیط و سطح مورد نظر هنگام مصرف باید بین 5+ الی 40+ درجه سانتی گراد باشد.
 2. سطوح مورد نظر باید تمیز، خشک و فاقد هر گونه چربی و لکه باشد.
 3. درزگیر اضافی خشک نشده را می توان با مواد حلال پاک نمود.

تاریخ مصرف سیلیکون آنتی باکتریال 100 % خالص ایزو 200 و 300


18 ماه پس از تولید


توجه


 1. این درزگیر اسیدی است بنابراین نباید برای درزگیری و چسباندن آیینه و سطوح فلزی حساس مانند مس، برنج، سرب و برخی انواع آلومینیوم مورد استفاده قرار بگیرد.
 2. این درزگیر برای خشک شدن و چسبیدن به رطوبت هوا نیاز دارد، نباید آن را در محیط های کاملا بسته استفاده نمود.


محصولات مرتبط


سیانواکریلات نام دسته ای از چسبهای سریع و بسیار قوی است که کاربردهای زیادی دارد.عمر مصرف، تا یک ماه پس از باز شدن و تا یک سال بعد از تولید قابل استف..چسب درزگیر ایزو 45 چسبی تک جزئی بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی011 مولتی سیل محصولی تک جزیی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورداستف..فوم شلگی ایزو مناسب برای پرکردن و درزگیری فضاهای خالی،نصب و تثبیت چهار چوب های درب و پنجره و ... کاربرد دارد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.
چسب درزگیر اکریلیک ایزو 100 محصولی مناسب عایق کاری با قابلیت ارتجاعی بالا بوده و به عنوان یک پرکننده مناسب بر پایه پلیمر اکریلیک می باشد.فوم گان خور ایزو300P عایق فوم پاششی یا عایق افشانه فوم که می تواند در دیوارها، سقفها، درزها و منافذ باز و دیگر بخشهای ساختمان استفاده شود.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
چسب درزگیر سیلیکونی ایزوپی وی سی 400 محصولی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده..اسپری پاک کننده فوم ترکیبی از مواد حلالی جهت تمیز کردن داخل تپانچه های تزریق فوم می باشد.IZOPA35 نوعی چسب دزدگیر بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.
چسب درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی 200 محصولی مناسب عایق کاری بوده و به عنوان یک پر کننده بر پایه پلیمر اکریلیک با ترکیب مناسبی از سیلیکون میباشد.درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو نوعی درزگیرخنثی بدون بو است که برای انجام طیف گسترده ای از امور اتصالات و درزگیری ساختمانی تهیه و تولید شده است.خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از عمران تجارت ایلیا ( ایزو فلوک کیمیا ) دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved