مدیر عامل : محمد عظیمی
فعالیت: واردکننده انحصاری محصولات کارخانه ایزوفلوک کیمیا ترکیه ( تخصصی چسب )
  تلفن : 04133333118
 فاکس : 04133306813
 آدرس : ولیعصر - خیابان اوحدی - روبروی ساختمان آماندا - پلاک 26
 آدرس کارخانه :رجایی جنوب - جنب ایران ترانسفو - انبار مرکزی ایزو
  وب سایت : http://izoflokiran.com

بازگشت به بالا

سیلیکون قرمز 350 ایزو


 • قیمت ندارد
 • يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸
 • 0 نظر
 • بازدید : 6345


سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد استفاده برای جلوگیری از نشت و مهر و موم کردن منفذ میباشد. این درزدگیر در مجاورت رطوبت هوا واکنش داده و اتصالی ارتجاعی و بسیار محکم بوجود می آورد.

ویژگی سیلیکون قرمز 350 ایزو


 1. مقاومت بسیار عالی در برابر حرارت تا 300+ درجه سانتی گراد
 2. صد در صد سیلیکون RTV
 3. سرعت خشک شدن بالا و قدرت چسبندگی فراوان
 4. حفظ خاصیت ارتجاعی در دماهای بسیار پایین و بسیار بالا 50- الی 300- درجه سانتی گراد
 5. بدون ترک خوردگی و کاهش حجم
 6. مقاوم در برابر تنش های مکانیکی
 7. تک جزئی است و هنگام خشک شدن بوی سرکه دارد
سیلیکون قرمز 350 ایزو

کاربرد سیلیکون قرمز 350 ایزو

 1. درزگیری و چسباندن قطعات در اتومبیل
 2. درزگیری قطعات در کوره ها و کرمخانه های صنعتی
 3. درزگیری سیستمهای حرارتی
 4. عایق واشر در موتورها و پمپها
 5. درزگیری و اتصال قسمتهای گرم کننده در وسایل و ماشین آلات
 6. چسباندن، درزگیری و تعمیر دودکش و لوله های بخاری

طریقه مصرف سیلیکون قرمز 350 ایزو


برای حصول نتیجه مطلوب بهتر است دمای محیط هنگام مصرف بین 5+ الی 40+ درجه سانتی گراد باشد. درزگیر خشک نشده را می توان با مواد حلال پاک نمود اما برای جداکردن درزگیر خشک شده از روی سطح باید به طریق مکانیکی عمل کرد.

تاریخ مصرف سیلیکون قرمز 350 ایزو


15 ماه پس از تولید


توجه


 1. ممکن است باعث ایجاد خوردگی روی برخی فلزات حساس مانند برنج، مس، روی و همچنین مرمر و سنگهای طبیعی دیگر شود.
 2. قابل رنگ آمیزی نیست.


محصولات مرتبط


سیانواکریلات نام دسته ای از چسبهای سریع و بسیار قوی است که کاربردهای زیادی دارد.عمر مصرف، تا یک ماه پس از باز شدن و تا یک سال بعد از تولید قابل استف..چسب درزگیر ایزو 45 چسبی تک جزئی بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.
درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی011 مولتی سیل محصولی تک جزیی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورداستف..فوم شلگی ایزو مناسب برای پرکردن و درزگیری فضاهای خالی،نصب و تثبیت چهار چوب های درب و پنجره و ... کاربرد دارد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.
چسب درزگیر اکریلیک ایزو 100 محصولی مناسب عایق کاری با قابلیت ارتجاعی بالا بوده و به عنوان یک پرکننده مناسب بر پایه پلیمر اکریلیک می باشد.فوم گان خور ایزو300P عایق فوم پاششی یا عایق افشانه فوم که می تواند در دیوارها، سقفها، درزها و منافذ باز و دیگر بخشهای ساختمان استفاده شود.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
چسب درزگیر سیلیکونی ایزوپی وی سی 400 محصولی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده..اسپری پاک کننده فوم ترکیبی از مواد حلالی جهت تمیز کردن داخل تپانچه های تزریق فوم می باشد.IZOPA35 نوعی چسب دزدگیر بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.
چسب درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی 200 محصولی مناسب عایق کاری بوده و به عنوان یک پر کننده بر پایه پلیمر اکریلیک با ترکیب مناسبی از سیلیکون میباشد.درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو نوعی درزگیرخنثی بدون بو است که برای انجام طیف گسترده ای از امور اتصالات و درزگیری ساختمانی تهیه و تولید شده است.خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از عمران تجارت ایلیا ( ایزو فلوک کیمیا ) دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved