مدیر عامل : شهریار طهماسبی
فعالیت: تولید پروفیلUPVC ، تولید شیشه های دو و سه جداره ، مونتاژ درب و پنجره UPVC
  تلفن : 02143085
 فاکس : 02188877766
 آدرس : مجتمع بوتیا صنعت (سهامی خاص) تهران, میدان آرژانتین, خیابان الوند, خیابان سی و یکم, شماره 11
  وب سایت : http://www.butia.ir

بازگشت به بالا

شیشه دو جداره و شیشه سه جداره بوتیا صنعت


  • قیمت ندارد
  • دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸
  • 0 نظر
  • بازدید : 32315

اساس شیشه دوجداره بر مبنای ایجاد یک فضای خالی پر از هوای خشک و یا استفاده از یک گاز بی اثرمانند (آرگون ) بین دو یا چند صفحه شیشه ای است . به همین دلیل هدایت گرما و یا سرما بین جداره دو شیشه کاهش یافته و از انتقال گرما و یا برودت به صوت از طریق پنجره بین دو محیط داخل و خارج ساختمان به نحو چشمگیری کاسته می شود.
بنابراین میزان انتقال حرارت با استفاده از رابطه زیر محاسبه می گردد.
(Q=KT × (T1 – T2
به طور کلی مقدار ثابت K به فاصله بین دو لایه شیشه ، یا گاز میانی دو جداره و ضخامت لایه های داخلی و خارجی شیشه بستگی دارد و با کوچکتر شدن  KA انتقال دما نیز کمتر شده که این امر رابطه مستقیم با مصرف انرژی (سوخت) داشته و صرفه جویی اقتصادی به مقدار 40% را به دنبال خواهد داشت.
عایق صوتی بودن یکی دیگر از خواص شیشه های دوجداره است ، امروز این پدیده آلودگی صوتی بخشی از مشکلات زندگی در کلان شهرها بوده و اثرات نا مطلوب آن در رفتارهای اجتماعی و سلامتی روح و روان شهروندان بوضوح مشاهده می گردد. استفاده از این نوع شیشه ها به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که بطور قابل توجهی این مقدار آلودگی را به حداقل برسانند.

اشیشه دوجداره,شیشه سه جداره,بوتیا صنعتمحصولات مرتبط


اجزای در و پنجره UPVC  (یو پی وی سی) قاب و بازشو پنجره از جنس UPVC زهواره UPVC لاستیک درزبندی EPDM پروفیل گالوانیزه شیشه یا پنل یراق آلات..تنوع رنگی در پنجره‌های upvc بر اساس پالت رنگ وجود دارد. این تنوع رنگی همراه با ثبات رنگ پنجره رنگ شده همراه است .پروفیل بوتیا تجهیزات استاندارد جهت..خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از مجتمع بوتیا صنعت دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved