مدیر عامل : غلامرضا صالحی
فعالیت: تولیدکننده پروفیل UPVC
  تلفن : 03195013504
 فاکس : 03136624626
 آدرس : اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، بن بست ندا، مجتمع 396 واحد 3
 آدرس کارخانه :اصفهان، شهرک رازی
  وب سایت : http://www.vanawin.com

بازگشت به بالا

پروفیل سش پنجره تکنما پی وی سی سپاهان سری 6000 با برند وانا وین (vana win)


  • قیمت ندارد
  • چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷
  • 0 نظر
  • بازدید : 3134

پروفیل سش پنجره  6000 چهار محفظه محصول دیگر از گروه صنعتی تکنما پی وی سی سپاهان با برند vana win جهت تولید درب و پنجرهای upvc قابل ارائه به تولید کنندگان و مونتاژ کاران درب و پنجره upvc سراسر کشور .

شرکت تکنما پی وی سی سپاهان فعالیت خود را در تولید پروفیل UPVC از سال 1389 آغاز نموده و در این مدت با بکارگیری از ماشین آلات اروپایی و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و افزودنی های آلمانی توانسته است سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت تولیدات خود را با برند TAK PAN شروع کرد و از خردادماه سال 1393 با تغییرات جزئی در ظاهر پروفیل محصولات خود را با برند VANA WIN به بازار عرضه می کند.
پروفیل های تولید شده در این شرکت از نوع بازشو سری 6000 و چهار حفره ای بوده و گالوانیزه کلیه مقاطع نیز یکسان می باشد.
 
پروفیل VANA WIN دارای گواهینامه استاندارد اجباری بوده و نیز کلیه گواهینامه های مربوط به سیستم مدیریت کیفیت را اخذ کرده است.

محصولات مرتبط


پروفیل سش درب 6000 چهار محفظه محصول دیگر از گروه صنعتی تکنما پی وی سی سپاهان با برند vana win جهت تولید درب و پنجرهای upvc قابل ارائه به تولید ک..



پروفیل فریم (قاب)سری 6000 چهار محفظه محصول دیگر از گروه صنعتی تکنما پی وی سی سپاهان با برند vana win جهت تولید درب و پنجرهای  upvc قابل ارائه..



پروفیل زهواره دو جداره سری 6000 محصول دیگری از شرکت تکنما پی وی سی با برند واناوین  شرکت تکنما پی وی سی سپاهان فعالیت خود را در تولید پروفیل..




پروفیل مولیون (میانی) سری 6000 چهار محفظه  محصولی دیگر از تولیدات شرکت تکنما پی وی سی سپاهان با برند vana win (وانا وین) جهت ارائه به مونتاژ..



خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از تکنما پی و ی سی سپاهان دارید، بفرمایید؟





Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved