مدیر عامل : محمد عظیمی
فعالیت: واردکننده انحصاری محصولات کارخانه ایزوفلوک کیمیا ترکیه ( تخصصی چسب )
  تلفن : 04133333118
 فاکس : 04133306813
 آدرس : ولیعصر - خیابان اوحدی - روبروی ساختمان آماندا - پلاک 26
 آدرس کارخانه :رجایی جنوب - جنب ایران ترانسفو - انبار مرکزی ایزو
  وب سایت : http://izoflokiran.com

بازگشت به بالا

چسب درزگیر ایزو 45


 • قیمت ندارد
 • شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶
 • 0 نظر
 • بازدید : 5862


چسب درزگیر ایزو 45 چسبی تک جزئی بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد. از خصوصیات این چسب مقاومت کششی بالا است. قابلیت چسبندگی به سطوح مختلف همچون پلاستیک، ورق، آهن، آلومینیوم، استیل، سرب، مس، سرامیک، شیشه و چوب را داراست.

ویژگی چسب درزگیر ایزو 45

 1. چروک نمی شود.
 2. ترک نمی خورد.
 3. شکم دهی ندارد.
 4. انعطاف پذیری دائمی دارد.
 5. بدون کاهش حجم
 6. قابل رنگ آمیزی
 7. کاربری آسان
چسب درزگیر ,چسب درزگیر ایزو 45,درزگیر

کاربرد چسب درزگیر ایزو 45

 1. ساختمان بدنه ماشین ها، ظروف، کاروان ها و ...
 2. چسباندن و اتصال مجاری تهویه، جویهای آب و فواره ها
 3. چسباندن درزهای صفحات فلزی
 4. جهت سوارکردن صفحه های فلزی برای کاهش لرزش استفاده می شود.
 5. درزگیری برای جلوگیری از نفوذ رطوبت، هوا، گاز و گرد و خاک

رنگبندی چسب درزگیر ایزو 45


این محصول در رنگ های سفید، خاکستری و سیاه موجود می باشد.

بسته بندی چسب درزگیر ایزو 45


 1. محصول بصورت یک کارتن حاوی 12 کارتریج می باشد.
 2. حجم 310 میلی می باشد .
 3. تاریخ انقضای محصول 2سال از تاریخ تولید می باشد.
 4. دور از دسترس کودکان قرار گیرد.
 5. در صورت تماس با چشم 15 دقیقه با آب فراوان شستشو گردد .

محصولات مرتبط


سیانواکریلات نام دسته ای از چسبهای سریع و بسیار قوی است که کاربردهای زیادی دارد.عمر مصرف، تا یک ماه پس از باز شدن و تا یک سال بعد از تولید قابل استف..فوم شلگی ایزو مناسب برای پرکردن و درزگیری فضاهای خالی،نصب و تثبیت چهار چوب های درب و پنجره و ... کاربرد دارد.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی011 مولتی سیل محصولی تک جزیی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورداستف..فوم گان خور ایزو300P عایق فوم پاششی یا عایق افشانه فوم که می تواند در دیوارها، سقفها، درزها و منافذ باز و دیگر بخشهای ساختمان استفاده شود.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.
چسب درزگیر اکریلیک ایزو 100 محصولی مناسب عایق کاری با قابلیت ارتجاعی بالا بوده و به عنوان یک پرکننده مناسب بر پایه پلیمر اکریلیک می باشد.اسپری پاک کننده فوم ترکیبی از مواد حلالی جهت تمیز کردن داخل تپانچه های تزریق فوم می باشد.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
چسب درزگیر سیلیکونی ایزوپی وی سی 400 محصولی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده..درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو نوعی درزگیرخنثی بدون بو است که برای انجام طیف گسترده ای از امور اتصالات و درزگیری ساختمانی تهیه و تولید شده است.IZOPA35 نوعی چسب دزدگیر بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.
چسب درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی 200 محصولی مناسب عایق کاری بوده و به عنوان یک پر کننده بر پایه پلیمر اکریلیک با ترکیب مناسبی از سیلیکون میباشد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از عمران تجارت ایلیا ( ایزو فلوک کیمیا ) دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved