مدیر عامل : محمد عظیمی
فعالیت: واردکننده انحصاری محصولات کارخانه ایزوفلوک کیمیا ترکیه ( تخصصی چسب )
  تلفن : 04133333118
 فاکس : 04133306813
 آدرس : ولیعصر - خیابان اوحدی - روبروی ساختمان آماندا - پلاک 26
 آدرس کارخانه :رجایی جنوب - جنب ایران ترانسفو - انبار مرکزی ایزو
  وب سایت : http://izoflokiran.com

بازگشت به بالا

درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو


 • قیمت ندارد
 • شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۴۴
 • 0 نظر
 • بازدید : 4158


درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو نوعی درزگیرخنثی بدون بو است که برای انجام طیف گسترده ای از امور اتصالات و درزگیری ساختمانی تهیه و تولید شده است. از جملع موارد مصرف این سیلیکون نماهای شیشه ای می باشد. ویژگیهای خاص این درزگیر شامل قدرت چسبندگی بسیار زیاد به مصالح ساختمانی، عدم ایجاد خوردگی در سطوح و بدون بو بودن آن می شود. سیلیکون ایزو بر پایه داوکرنینگ آمریکا بوده و هیچ گونه ناخالصی بر فرمول شیمیایی آن افزوده نشده است.
ویژگی درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو :

 1. سیلیکون نوترال دارای وزن 044 گرم بوده و در رنگ های شفاف و مشکی قابل ارایه میباشد.
 2. تک جزئی است و در مجاورت رطوبت هوا می چسبد
 3. بدون نیاز به زیرسازی با قدرت فراوان به انواع مختلف سطوح متخلخل و نا متخلخل می چسبد.
 4. هیچگونه خوردگی و فرسایشی در مصالح رایج ساختمانی ایجاد نمی کند.
 5. مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییرات آب و هوایی از قبیل تابش مستقیم آفتاب، باران، برف و ازن موجود در هوا دارد.
 6. در برابر تغییرات دمایی بسیار مقاوم است.60- الی 180+ درجه سانتی گراد
 7. سرعت خشک شدن بالایی دارد.
 8. صد در صد سیلیکون است و حلال ندارد.
درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو

طریقه مصرف درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو

 1. سطوح مورد نظر باید تمیز، خشک و فاقد هر گونه چربی و لکه باشد.
 2. دمای مطلوب محیط و سطح مورد نظر هنگام مصرف باید بین 5+ الی 40+ درجه سانتی گراد است. درزگیر اضافی خشک نشده را می توان با مواد حلال پاک نمود.

تاریخ مصرف درزگیر سیلیکونی خنثی ایزو


15 ماه پس از تولید


توجه


قابل رنگ آمیزی نیست.محصولات مرتبط


سیانواکریلات نام دسته ای از چسبهای سریع و بسیار قوی است که کاربردهای زیادی دارد.عمر مصرف، تا یک ماه پس از باز شدن و تا یک سال بعد از تولید قابل استف..چسب درزگیر ایزو 45 چسبی تک جزئی بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی011 مولتی سیل محصولی تک جزیی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورداستف..فوم شلگی ایزو مناسب برای پرکردن و درزگیری فضاهای خالی،نصب و تثبیت چهار چوب های درب و پنجره و ... کاربرد دارد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.
چسب درزگیر اکریلیک ایزو 100 محصولی مناسب عایق کاری با قابلیت ارتجاعی بالا بوده و به عنوان یک پرکننده مناسب بر پایه پلیمر اکریلیک می باشد.فوم گان خور ایزو300P عایق فوم پاششی یا عایق افشانه فوم که می تواند در دیوارها، سقفها، درزها و منافذ باز و دیگر بخشهای ساختمان استفاده شود.سیلیکون قرمز350 ایزو بر پایه سیلیکوسان بوده در دمای اطاق سفت شده و تحمل دمایی بالایی تا 300 درجه سانتی گراد را دارد یکی از مناسب ترین موارد مورد است..
چسب درزگیر سیلیکونی ایزوپی وی سی 400 محصولی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده..اسپری پاک کننده فوم ترکیبی از مواد حلالی جهت تمیز کردن داخل تپانچه های تزریق فوم می باشد.IZOPA35 نوعی چسب دزدگیر بر پایه رزین پلی اورتان با خواص ویژه فراوان می باشد.
چسب درزگیر سیلیکونی ایزو پی وی سی 200 محصولی مناسب عایق کاری بوده و به عنوان یک پر کننده بر پایه پلیمر اکریلیک با ترکیب مناسبی از سیلیکون میباشد.سیلیکون خالص ایزوسیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی است که برای انجام طیف گسترده ای از امور درزگیری و شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد.خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از عمران تجارت ایلیا ( ایزو فلوک کیمیا ) دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved