مدیر عامل : یعقوب نیازی 09111763831 _ 09121945380
فعالیت: تولید پروفیل upvc
  تلفن : 01733287106-08
 فاکس : 01733287113
 فاکس کارخانه:01733287113
 آدرس : استان گلستان _ گنبد کاووس _ کیلومتر 6 جاده داشلی برون _ شهرک صنعتی گنبد

بازگشت به بالا


  اطلاعیه مهم:


با توجه به تماس های اخیر برخی از مشتریان متوجه شده ایم که افرادی سودجو و کلاه بردار (آقایان فرجی، صحنه، توماچ) اقدام به کپی کردن لیبل شرکت و شرکت های دیگر با برندهای BESTHOUSE ، pinpak و atapen بدون داشتن گواهی ثبت علامت، علامت استاندارد، ایزو، بیمه نامه و گارانتی کرده اند، این اشخاص تحت پیگرد قضایی هستند، از تمامی نمایندگان و خریداران محترم تقاضا داریم در صورت مشاهده فروش پروفیل های تقلبی با برند BESTHOUSE سریعا به شرکت اعلام نموده تا جلوی متضرضر شدن دیگر مشتریان توسط افراد سوجو (آقایان فرجی، صحنه، توماچ) شویم.


*شرکت مروارید گلستان BESTHOUSE  هیچ گونه ضمانتی بابت پروفیل هایی که از این اشخاص یا افراد واسطه این اشخاص خرید کرده اند ندارد.

 

با تشکر
untitled.jpg

شرکت تولید پروفیل UPVC مروارید گلستان با برند BESTHOUSE ، با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا و با توجه به نیاز بازار به جهت طراحی خاص ، جذاب ، استحکام ، استواری و همچنین مطابقت با هرگونه شرایط جوی و بر اساس استانداردهای به روز اروپایی این صنعت ، گام بلندی در راستای سربلندی و افتخار صنعت کشور عزیزمان و پاسخگویی به مشتریان گرامی برداشته است.

برای تولید پروفیل UPVC  با کیفیت بسیار مطلوب و عالی پارامترها، ماشین آلات و تجهیزات نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند.

شرکت مروارید گلستان با بهره گیری از بهترین و مجهزترین
 اکسترودرهای کاملا پیشرفته و تمام اتوماتیک موجود در بازار اروپا و همچنین عالیترین و مجهزترین ماشین آلات میکسینگ به منظور آماده سازی و ترکیب مواد اولیه پلیمری و غیر پلیمری متفاوت با یکدیگر سعی در ارائه محصولی بی نظیر و فاقد عیب و نقص به مشتریان گرامی خود دارد.

یکی دیگر از پارامترهای مهم ، مواد اولیه بسیار مرغوب می باشد. بدین منظور شرکت مروارید گلستان مواد اولیه خود را از شرکت های معتبر آلمانی ، فرانسوی ، بلژیکی و ترکیه ای فراهم می نماید.
 
شرکت تولید پروفیل UPVC مروارید گلستان به منظور اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان عزیز و گرامی پروفیل هایخوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از تولید پروفیل مروارید گلستان دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2015. All rights reserved