اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

ساختمان های با بیش از 30 درصد نمای شیشه ای پروانه نمی گیرند


رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد: در صورت تصویب در کمیسیون مربوطه استفاده از شیشه به طور پیوسته و بیشتر از 30درصد در نمای ساختمان ممنوع است...
به گزارش ایمنا،مهندس مصطفی بهبهانی با اعلام این مطلب افزود:طبق قانون، استفاده از شیشه به طور پیوسته ممنوع و استفاده ناپیوسته از آن نیز شرایط خاصی دارد که باید به تایید شهرداری برسد.
وی درباره استفاده از شیشه در نمای ساختمان، اظهارداشت: بر اساس مصوبه شورای شهر، ساختمان‌هایی که تمام نمای آن‌ها از شیشه استفاده شده، باید جریمه بپردازند که مقدار این جریمه و میزان استفاده از شیشیه در ساختمان در دست بررسی است.
وی با بیان این که با بخشنامه‌ای که به مناطق ارسال شده صدور پروانه نما، ملزم به داشتن طراحی نمای ساختمان است، تصریح کرد: بر این اساس پس از این که نقشه ساختمان با نقشه نمای ساختمان تطبیق داده و تایید شد، پایان کار صادر می‌شود.
وی اضافه کرد: ساختمان‌های تجاری، اداری و عمومی چنانچه تمام نما شیشه‌ای باشد ممنوعیت ساخت دارند و پایان ساخت برای آن‌ها صادر نمی‌شود که هم اکنون این مصوبه به مناطق ابلاغ شده است.
رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن هشدار به مالکانی که در حال ساختن ساختمان‌هایی با نماهای شیشه‌ای در کل نمای ساختمان هستند گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر ساختمان‌هایی که با نمای شیشه‌ای کامل باشند به دلیل تحمیل هزینه‌هایی گزاف به شهر و هدر رفتن انرژی مشمول پرداخت جریمه خواهند شد.

منابع : ایمنا


موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط

پیشنهاد ما


پلی وینیل کلراید (PVC) عبارت پی وی سی و وینیل بطور رایج نه تنها با مرجع پلیمر بلکه برای همه موادی که پلی وینیل کلراید یک سازنده آنست استفاده می‌شود...در پی بروز حوادث تاسف بار هفته های اخیر در دبی، پلیس این امارت از شهرداری خواسته تا در ضوابط ایمنی پنجره ساختمانها تجدید نظر کنند.از این دریل ها بیشتر در مورد قطعات بزرگ که سوراخ کردن آن با ماشین مته میسر نباشد و همچنین در سوراخ های کم قطر و بی نیاز از دقت زیاد استفاده می شود...  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5