اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

حجم ساخت‌وسازهای غیرمجاز در فردیس بالا بوده است


شهردار فردیس حجم ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهر را طی سال‌های گذشته بالا دانست و گفت: متأسفانه سطح خدمات‌رسانی در سال‌های گذشته به‌شدت پایین بوده است.
شهردار فردیس حجم ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهر را طی سال‌های گذشته بالا دانست و گفت: متأسفانه سطح خدمات‌رسانی در سال‌های گذشته به‌شدت پایین بوده است.
منوچهر غفاری پیش از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه‌اش که در سالن ولایت شهرستان فردیس برگزار شد، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: سطح خدمات‌رسانی به شهروندان طی یک سال گذشته کاهش‌یافته است.
شهردار فردیس بابیان اینکه امیدواریم با تعامل و همفکری بتوانیم قدمی در راستای جبران کاستی‌ها برداریم، گفت: سطح خدمات‌رسانی و امکانات شهری در فردیس باید برابر با دیگر شهرها باشد برای تحقق این مهم همکاری همه ادارات خدمات رسان ضروری است.
غفاری با اشاره به اینکه فردیس شهری نیم میلیون نفری است، گفت: باید تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کنیم، شهروندان فردیس مطالبات به حقی دارند که باید پیگیری شود.
وی به حجم بالای ساخت‌وسازهای غیرمجاز در فردیس اشاره کرد و گفت: متأسفانه سطح خدمات‌رسانی در سال‌های گذشته به‌شدت پایین بوده است.
شهردار فردیس با تأکید بر اهمیت افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان در فردیس، گفت: تعامل میان اداره‌های شهرستان فردیس و همکاری شهرداری کرج با شهرداری این شهرستان موجب پیشرفت این شهر می‌شود.
غفاری با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت‌های لازم در این شهرستان موجب افزایش سطح خدمات‌رسانی می‌شود، گفت: در نظر داریم با اجرای برنامه‌های مدیریتی صحیح در شهر فردیس، شاهد شهری توسعه‌یافته باشیم.
وی با اشاره به اینکه مردم شاهد عملکرد مسئولان هستند، تأکید کرد: شهروندان فردیسی مطالبه گر و آگاه هستند، با پیگیری‌های به‌موقع توانستند موجب ایجاد شهرداری مستقل شوند.

منابع : مهرنیوز


موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط

پیشنهاد ما


از آنجا که نمی توان هیچ سازه ای را بصورت قطعه یکپارچه ساخت ، لازم است در نقاط معینی از آن درزهای اجرایی تعبیه کرد تا امکان اجرای سازه فراهم گردد...1- برای شرکت خود یک نام و لوگوی خاص انتخاب کنید. 2-روی محصولات خود تبلیغات گسترده انجام دهید تاجای که در تمام نقاط اینترنت نام شما و محصولات شما..همواره به نظر میرسد که صرفه جویی حاصل از پنجره های یو پی وی سی تنها به علت پایین بودن ضریب انتقال حرارتی ( u- value) آنها میباشد ، اما موضوعات دیگری..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5