اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

نرم افزار CRM

آمار جدید از مسکن مهر


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون پرونده مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفردر ۲۱ استان کشور با تحویل تمام واحدهای مسکونی به متقاضیان بسته شده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون پرونده مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفردر ۲۱ استان کشور با تحویل تمام واحدهای مسکونی به متقاضیان بسته شده است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری‌مهرآبادی افزود: ساخت و تحویل مسکن مهر در ۱۰ شهر جدید کشور نیز به پایان رسیده است.  وی اضافه کرد: پرونده مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر ۸ استان نیز بسته شده است.  اصغری مهرآبادی یادآور شد: در مجموع طرح مسکن مهر در سه استان زنجان، یزد و چهارمحال و بختیاری به‌طور کامل به پایان رسیده و در استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و اصفهان نیز رو به اتمام است.  وی یادآور شد: از سال ۸۶ تاکنون ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور ساخته شده که احداث ۲ میلیون واحد آن به پایان رسیده است.  اصغری مهرآبادی با اشاره به درحال ساخت بودن ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور گفت: با پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی و معاون اول رئیس‌جمهوری کارگروهی برای کمک به تکمیل طرح مسکن مهر تشکیل شده که در آن اختصاص هزار میلیارد تومان اعتبار برای تامین خدمات زیربنایی و ۴۰۰ میلیارد تومان برای کمک به آماده‌سازی خدمات روبنایی تصویب شده و در انتظار موافقت هیات دولت است.  وی مجموع منابع مورد نیاز برای تکمیل مسکن مهر کشور را بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان ۴ هزار میلیارد تومان باید برای امور زیربنایی، ۴ هزار میلیارد تومان برای امور روبنایی و۳ هزار میلیارد تومان نیز برای آماده‌سازی معابر، جدول کشی و ایجاد راه‌های دسترسی صرف شود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


وزیر راه و شهرسازی در اولین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری در سال ۹۷ اعلام کرد: بهتر است به جای اجرای طرح‌های ویژه برای توسعه شهرها، طرح‌های جامع..معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید براینکه وزارت راه‌و‌شهرسازی در حوزه مسکن به دنبال تسهیل جریان پرداخت تسهیلات است، گفت: هم‌اکنون پیشنهاد ریاست جمهو..سرایت رونق ساخت‌وساز از پایتخت به سایر شهرها، به شکل متفاوت از قبل رقم خورد. وضعیت صدور پروانه ساختمانی در سال گذشته - سال پایان رکود در تهران- نشان..


پیشنهاد ما


دانشمندان "ام. آی. تی" فناوری پنجره هوشمند جدیدی را عرضه کردند که می تواند در روزهای گرم تابستان تاریک شود و در مصرف انرژی دستگاههای خنک کننده صرفه..شیشه های خود تمیز شونده عامل کثیفی و لک بر روی شیشه : فرورفتگیهای میکروسکوپی در سطح شیشه و نشست ذرات گردوغبار و ترکیب آنها با آب و چربیها..89 روش برای روشنتر کردن خانه  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5
aparat UpvcCenter
Facebook UpvcCenter
GooglePlus UpvcCenter
instagram UpvcCenter
twitter UpvcCenter
linkedin UpvcCenter
کانال تلگرام UpvcCenter