اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

نرم افزار CRM

رایزنی برای تمدید زمان انتشار اوراق مشارکت مترو و اتوبوس


رئیس شورای شهر تهران از احتمال تمدید مهلت دو هفته‌ای صدور اوراق مشارکت مترو و اتوبوس خبر داد.
محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: این آخرین جلسه شورای شهر قبل از تعطیلات تابستانی است و از امروز شورای شهر به تعطیلات تابستانی می‌رود.
وی با بیان اینکه البته کمیسیون‌ها و اعضا فعال هستند، تصریح کرد: البته از این فرصت استفاده می‌کنیم که مشکل کرونا در شورا را حل کنیم، چرا که دراین مدت تعدادی از کارمندان درگیر کرونا شدند که می‌توان از این فرصت دو هفته‌ای برای افزایش نظافت و گندزدایی استفاده کرد.
رئیس شورای شهر تهران درباره آخرین وضعیت تامین ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: مصوبات خوبی درخصوص خرید واگن و اتوبوس داریم اما مشکل اصلی در سیستم بوروکراتیک کشور است که موانعی را برای اجرای مصوبات ایجاد می‌کند.
وی با بیان اینکه یکی از موانع ما در صدور اوراق مشارکت تعیین بانک منتشر‌کننده اوراق بود و حالا پذیرش تضامین است، گفت: البته شهرداری تهران فعال شده و امیدواریم گره این موضوع باز شود.
هاشمی در مورد واگن‌های مترو نیز گفت: واگن‌ها به سهمیه فاینانس برخورد کرد اما بالاخره نامه فاینانس واگن‌ها به طرف خارجی داده شده و حالا این عملیات باید در خارج از کشور دنبال شود تا موانع بوروکراتیک ناشی از تحریم‌ها را رفع کنیم و به نظر می‌رسد باید تیمی به این کشور سفر کنند تا مساله را پیگیری کرده و احتمالا شهردار نیز این کار را انجام می‌دهد.
وی در مورد سرانجام اوراق مشارکت مترو و اتوبوس گفت: همتی رئیس بانک مرکزی دستور مساعدت داده که از وی تشکر می‌کنیم. اما از آنجا که امروز روز آخر است مشکل ایجاد شده که تضمین بانک شهر به بانک رفاه هنوز مورد قبول قرار نگرفته و به نظر می‌رسد باید احتمالا فرصت دو هفته‌ای از دیوان محاسبات برای تمدید زمان اوراق بگیریم. رئیس شورای شهر تهران افزود: قانون بودجه آخرین زمان انتشار اوراق را ۳۱ تیر ماه اعلام کرده و صدور اجازه تمدید در اختیار دیوان محاسبات است. هاشمی در مورد شائبه احتمال تعطیلی مترو نیز گفت: من دراین مورد صحبت نمی‌کنم، چرا که باید ستاد ملی کرونا تصمیم‌گیری کند. اما بعید می‌دانم این کار را انجام دهد.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


تعداد معاملات خرید و فروش مسکن در مرز ۵ رقمی شدن قرار گرفت. اطلاعات رسمی درباره تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در اردیبهشت ماه نشان می‌دهد در..روند افزایش قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در منطقه چهار واقع در شرق پایتخت به‌عنوان یکی از مناطق کانونی پاسخ به تقاضای مصرفی مسکن در چند روز اخیر متوق..یک مقام دولتی با تشریح برنامه‌های دولت‌ها در ادوار مختلف در بخش مسکن از وارونگی این برنامه‌ها از گذشته تاکنون خبر داد.


پیشنهاد ما


استفاده از مواد UPVC جهت ساخت در و پنجره از اواخر سال 1960 میلادی ابتدا از اروپا آغاز گردید این نوع پنجره ها به دلایل متعدد از جمله زیبایی، تنوع رنگ..کسری از کلمات کلماتی هستند که احساس بدی به مشتری میدهند. ناخودآگاهی انسان نسبت به اين کلمات عکس العمل منفی نشان میدهد! تا جايی که ممکن است از اين..روابط متقابل بین پروژه های ساختمانی و آب و هوا دو جنبه کلی وجود دارد...  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5
aparat UpvcCenter
Facebook UpvcCenter
GooglePlus UpvcCenter
instagram UpvcCenter
twitter UpvcCenter
linkedin UpvcCenter
کانال تلگرام UpvcCenter