اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

ورود ۵۰۰ اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تهران همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
مناف هاشمی گفت: بر اساس قولی که ۲۰ روز پیش به شورای شهر تهران داده‌ایم تا بازگشایی مدارس ۵۰۰ دستگاه اتوبوس شامل ۳۰۰ دستگاه اورهال شده و ۲۰۰ دستگاه خرید جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران افزوده خواهد شد. برای خرید اتوبوس‌های جدید تامین اعتبار لازم انجام شده و شهرداری این موضوع را پیگیری کرده است.
وی با بیان اینکه این ۵۰۰ اتوبوس تا اواسط مهر و اوایل آبان به ناوگان اتوبوسرانی تهران اضافه خواهند شد، تاکید کرد: البته نیاز شهر تهران اضافه شدن هزار دستگاه اتوبوس است که در این زمینه دولت باید کمک کند. در همین راستا مکاتباتی با وزارت کشور و ریاست جمهوری انجام شده و امیدواریم این پیگیری‌ها منجر به تامین اتوبوس و واگن مورد نیاز حمل و نقل عمومی شود.
معاون شهردار تهران گفت: تامین واگن و اتوبوس به تنهایی از محل عوارض و کمک مردمی امکان‌پذیر نیست. لذا خواست ما ورود دولت و کمک در این حوزه است.
بازسازی واگن‌ها و نوسازی تاکسی‌ها از دیگر مواردی بود که معاون شهرداری تهران به آن اشاره کرد و افزود: اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است و در بازدید امروز نیز اعضای شورای اسلامی شهر تهران از نزدیک در جریان این اقدامات قرار خواهند گرفت.
به گزارش «ایسنا»، علیرضا نادعلی عضو شورای شهر تهران نیز در این بازدید درباره اقدامات شورای شهر تهران در جهت تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: قطعا مطالبه مردم شهر تهران تامین ناوگان حمل و نقل عمومی و قوت بخشیدن به این حوزه است. این موضوع در کمیسیون‌های تخصصی شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد تا امکان لازم و ظرفیت مورد نیاز فراهم شود تا دوستان اجرایی در شهرداری تهران خدمات بهینه‌تری را به شهروندان ارائه کنند.
وی افزود: توسعه حمل و نقل عمومی علاوه بر ارائه خدمات بهتر به شهروندان می‌تواند ما را در کنترل اپیدمی کرونا نیز یاری دهد. قطعا حمل و نقل عمومی باید با تراکم کمتری خدمت‌رسانی کند تا در حوزه کنترل بیماری کووید-۱۹ موفق باشیم. در همین راستا در ارتباط با دولت و مجلس، شورا تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
احمد علوی نیز درباره کمک شورا برای توسعه حمل و نقل عمومی در تهران گفت: خوشبختانه امروز شاهد یک تحول هستیم. اتفاقی که در شهرداری تهران رخ می‌دهد به دنبال رفع کمبود چهار سال یا شش سال گذشته است تا در ناوگان حمل و نقل عمومی شاهد رفع کمبودها و تامین نیازها باشیم. کمبودی که در اپیدمی کرونا خود را نشان داد. قطعا با همت اعضا تامین ۵۰۰ دستگاه اتوبوس انجام خواهد شد و این موضوع آغازی برای توسعه حمل و نقل عمومی خواهد بود.
وی ادامه داد: ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا آبان ماه و زمان بازگشایی مدارس وارد ناوگان خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمات بهتری به شهروندان تهرانی ارائه کنیم. متاسفانه کمبودهای موجود در این حوزه باعث شد تا حمل و نقل عمومی خود به مرکز توزیع کرونا ویروس بدل شود. لذا باید برای واگن‌های مترو و اتوبوس که اتفاقا مخاطبان خاصی از میان شهروندان دارد برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشیم.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


با وجود قوانین متعدد درباره توجه به مساله آلودگی صوتی، فقدان ضمانت اجرایی سبب شده این قوانین کارآیی نداشته باشند و تراز صوتی بزرگراه‌های تهران از..سامانه طرح اقدام ملی مسکن و همچنین دریافت تسهیلات ودیعه مسکن که یک ماه قبل از دسترس خارج شده بود، به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفت.یک عضو شورای شهر تهران با انتقاد از اینکه شهرداری در ماه جاری دو لایحه مجوز معامله املاک را به‌صورت فوریت‌دار و خارج از تشریفات قانونی به صحن آورده..


پیشنهاد ما


ديريت روابط با مشتريان عبارت است از مجموعه گام‏هايي که به منظور ايجاد، توسعه، نگهداري و بهينه‌سازي روابط طولاني‌مدت و ارزشمند بين مشتريان و سازمان..در ادامه تصاویری از نمای بیرونی ساختمان کازا باتیو و پنجره ها و نورگیر را مشاهده می کنیدفلاور باکس یا همان جعبه گل که در قسمت پایین پنجره ها نصب می شوند و فضای زیبایی را به وجود می آورند...  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5