اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

سرنوشت زباله حجیم تهرانی‌ها


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران درباره سرنوشت پسماندهای حجیم در شهر تهران توضیحاتی ارائه کرد.
صدرالدین علیپور با بیان اینکه همه شاخه‌ها و سرشاخه‌های درختان را با انتقال به چند سایت به کود تبدیل می‌کنیم، گفت: زباله‌های حجیم پلاستیکی و شیشه‌ای نیز جداسازی می‌شود.وی گفت: منطقه ۱۸ یکی از مناطقی است که روی این طرح کار می‌کند و دیگر مناطق نیز به تازگی این امر را در دستور کار خود قرار داده‌اند.پروژه شنبه‌های بدون پسماند در زمینه تسهیل تعامل مدیریت شهری با شهروندان در مناطق اجرا می‌شود و مردم طی روزهای هفته نسبت به تفکیک زباله اقدام کرده و روزهای شنبه پسماند خشک خود را تحویل دهند.
به گفته علیپور، میزان زباله تولیدی روزانه در شهر تهران که در ابتدای مدیریت شهری پنجم حدود هشت‌هزار تن بود، اکنون به ۶‌‌هزار تن کاهش یافته و بعضا حتی پنج‌هزار تن نیز تجربه شده است.
وی در عین حال گفت: البته در این ایام به سبب استفاده زیاد از ماسک، دستکش و...تا حدودی میزان تولید زباله افزایش یافت و انتظار می‌رود با پایان یافتن شیوع کرونا از حجم زباله روزانه تولیدی شهروندان نیز کاسته شود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


تازه‌ترین گزارش مرکز آمار از تحولات بازار زمین، مسکن و اجاره‌بها در کشور طی پاییز ۱۳۹۹ از رشد ۱۱۳درصدی قیمت مسکن نسبت به فصل مشابه سال ۱۳۹۸ حکایت..معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: ‌تهران به ۱۰ هزار اتوبوس و ۲ هزار واگن مترو نیاز دارد.کاهش عرضه مسکن در بازار فروش و افزایش بیش از شش برابری قیمت مسکن طی سال‌های اخیر سبب حذف اکثریت مصرف‌کنندگان از بازار خرید مسکن شد. خارج شدن آنها..


پیشنهاد ما


1- برای شرکت خود یک نام و لوگوی خاص انتخاب کنید. 2-روی محصولات خود تبلیغات گسترده انجام دهید تاجای که در تمام نقاط اینترنت نام شما و محصولات شما..مراقبت از پنجره‌های PVC بسیار ساده است و کمترین میزان تلاش برای نگهداری آنها لازم است، اما با وجود این شرایط باید به صورت منظم آنها را نظافت نمود..پنجره عاملی برای ورود نور و هوا به فضای داخلی و همچنین عاملی برای جلوگیری از اتلاف انرژی به بیرون و از همه مهمتر چون از لحاظ بصری تأثیر بسزایی در..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5