اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

برآورد جدید از خسارت زلزله جنوب کشور


معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افزایش میزان خسارات به واحدهای مسکونی زلزله‌زده استان هرمزگان به ۳‌هزار و ۵۰ واحد بر اثر پس‌‌‌لرزه‌‌‌های متعدد خبر داد و گفت: آواربرداری و بازسازی واحدها با منابع داخلی بنیاد مسکن تا تصویب و تخصیص اعتبار از سوی دولت آغاز شده است.
مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن در گفت‌‌‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آماری جدید از خسارت‌‌‌های وارده به واحدهای مسکونی استان هرمزگان بر اثر زلزله با بزرگی ۴/ ۶ که ۲۳ آبان رخ داد و پس‌‌‌لرزه‌‌‌های متعدد آن ارائه کرد و از افزایش میزان خسارات به واحدهای مسکونی استان، خبر داد.
معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پیش‌تر ۲‌هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در اثر زلزله هرمزگان آسیب دیدند، میزان خسارات وارده را بعد از وقوع پس‌‌‌لرزه‌‌‌های متعدد هرمزگان ۳‌هزار و ۵۰ واحد برشمرد و گفت: با توجه به پس‌‌‌لرزه‌‌‌های متعدد، بخشی از واحدهای تعمیراتی نیز ۱۰۰‌درصد تخریب شدند. تازه‌‌‌ترین ارزیابی‌‌‌ها حاکی است که ۲هزار و ۳۵۰ واحد به طور کامل تخریب شدند که باید احداث شوند و همچنین ۷۰۰ واحد تعمیراتی ارزیابی شدند که کار آواربرداری و بازسازی با اعتبارات داخلی بنیاد مسکن آغاز شده است.  جودی توضیح داد: به اندازه کافی میلگرد، سیمان و اسکلت از منابع داخلی بنیاد مسکن به مناطق زلزله‌‌‌زده ارسال شده و اولین فونداسیون نیز در منطقه اجرا شد.  وی تصریح کرد: مردم زلزله‌‌‌زده هرمزگان معطل تصویب و تخصیص تسهیلات دولتی نمانده‌‌‌اند و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از منابع داخلی بنیاد و حساب ۱۰۰ امام (ره) کار آواربرداری و بازسازی را آغاز کرده است.  معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در اولین جلسه هیات دولت، در خصوص اعتبارات مورد نیاز استان برای بازسازی و تعمیرات واحدهای زلزله‌‌‌زده تصمیم‌گیری می‌شود.  بر اساس این گزارش، پیشنهاد تسهیلات برای واحدهای احداثی در مجموع ۲۵۰‌میلیون تومان است که شامل ۱۵۰‌میلیون تومان تسهیلات کم‌‌‌بهره ساخت، ۳۰‌میلیون تومان تسهیلات کم‌‌‌ بهره لوازم‌‌‌خانگی و ۷۰‌میلیون تومان بلاعوض (اسکان موقت و کمک معیشتی و... ) است. همچنین، مقرر است تا برای واحدهای تعمیراتی نیز در مجموع ۵۰‌میلیون تومان تسهیلات ارائه ‌‌‌شود که از این میزان، ۳۰‌میلیون تومان تسهیلات کم‌‌‌بهره و ۲۰‌میلیون تومان بلاعوض خواهد بود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


قانون جهش تولید مسکن مشتمل بر پنج فصل، ۲۵ ماده و ۳۲ تبصره در ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ابلاغ شد.«دی‌‌اکسید گوگرد» یکی از آلاینده‌های گازی هواست که از سال گذشته چاشنی آلودگی هوای پایتخت شده است.معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از پیگیری برای برخورد با زباله جمع‌کن‌های غیرمجاز خبر داد.


پیشنهاد ما


مجله June 2009 Awardگونیاها وسایلی هستند که از آن ها برای عملیات خط کشی، کنترل زوایا، بعضاً اندازه گیری طول و کنترل تعامد تختی و مستقیمی سطوح در کارگاه و آزمایشگاه استف..محققان استرالیایی در حال ساخت شیشه ای جدید هستند که با برخورداری از ویژگی سلولهای خورشیدی نه تنها تولید انرژی کرده بلکه می توان از آن به عنوان نسل..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5