اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

رشد شدید زمین‌‌‌خواری در کشور


آمارهای رسمی از افزایش دو برابری مساحت زمین‌‌‌خواری در کشور در آذر خبر می‌‌‌دهد.
آذرماه امسال ۴۷۹ مورد تعرض به زمین‌‌‌های دولتی به مساحت ۳۲۳ هکتار صورت گرفت که از نظر تعداد افزایش محسوسی نسبت به ماه گذشته نداشت اما به لحاظ مساحت تقریبا دو برابر شد.
فرماندهی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از وقوع ۴۷۹ مورد تعرض و رفع فوری آنها در زمین‌‌‌های دولتی به مساحت ۳۲۳ هکتار در آذرماه ۱۴۰۰ خبر داد. این آمار در آبان ماه به ترتیب از نظر تعداد ۴۴۵ مورد و از نظر مساحت ۱۱۵ هکتار بود که نشان می‌‌‌دهد در آذرماه با رشد ۱۸۰‌درصدی مواجه شده است. جمع اجرای احکام در آذرماه نیز ۵۷ مورد به مساحت بیش از ۹۷ هکتار و ارزش ۸۲۶‌میلیارد تومان بوده است.
آن‌‌‌طور که جواد خردمند گزارش داده، استان خوزستان با ۱۳۸ مورد تعرض، تهران با ۶۹ مورد، جنوب سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) با ۴۱ فقره تعرض به ترتیب بیشترین تعرض را در بین استان‌‌‌ها داشتند. در استان‌‌‌های سمنان، و اردبیل نیز هیچ‌گونه تعرضی ثبت نشد. او میزان دریافت گزارش مردمی از وقوع تصرف را ۶۷۳ مورد عنوان کرد.
بر اساس اعلام فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن تعرض به اراضی دولتی در استان‌‌‌های مختلف و عملکرد یگان حفاظت سازمان، آذر امسال (۱۴۰۰)، شامل رفع ۳ مورد تعرض از ۲۸‌هزار و ۱۸۲ مترمربع اراضی در آذربایجان‌‌‌شرقی، رفع ۸ مورد تعرض از ۶۱‌هزار و ۴۷۶ مترمربع اراضی در آذربایجان‌‌‌غربی، رفع ۱۲ مورد تعرض از ۹۴‌هزار و ۸۲۴ مترمربع اراضی در اصفهان، رفع ۱۵ مورد تعرض از ۵۰‌هزار و ۵۰۱ مترمربع اراضی در البرز است.
همچنین رفع ۴۱ مورد تعرض از ۱۱‌هزار و ۵۷۴ مترمربع اراضی در ایرانشهر، رفع ۱۰ مورد تعرض از ۲‌هزار و ۸۳۴ مترمربع اراضی در ایلام، رفع ۳۶ مورد تعرض از ۵۳۰‌هزار و ۶۲۰ مترمربع اراضی در بوشهر، رفع ۶۹ مورد تعرض از ۹۸‌هزار و ۸۱۰ مترمربع در استان تهران، رفع یک مورد تعرض از ۲۵۰ مترمربع اراضی در جنوب کرمان، رفع ۲ مورد تعرض از ۱۴۸‌هزار و ۷۴۳ مترمربع اراضی چهارمحال‌‌‌وبختیاری، رفع ۶ مورد تعرض از ۴۰‌هزار و ۸۷۵ مترمربع اراضی خراسان‌‌‌جنوبی، رفع ۹ مورد تعرض از ۴۹‌هزار و ۱۵۰ مترمربع اراضی خراسان‌‌‌رضوی، رفع ۲ مورد تعرض از ۱۰۰‌هزار و ۵۲۰ مترمربع اراضی خراسان‌‌‌شمالی، رفع فوری تعرض از ۱۳۸ مورد از ۹۰۶‌هزار و ۷۱۶ مترمربع زمین در استان خوزستان بخش دیگری از عملکرد یگان حفاظت در آذر ۱۴۰۰ گزارش شد.
خردمند همچنین رفع دو مورد تعرض از اراضی به مساحت ۲۴۹‌هزار مترمربع در زنجان، رفع ۳ مورد تعرض از ۱۴۳‌هزار و ۵۰۰ مترمربع اراضی در سیستان‌‌‌وبلوچستان، رفع یک مورد تعرض از ۲‌هزار مترمربع اراضی در شرق سمنان، رفع ۳۳ مورد تعرض از ۴۲۳‌هزار و ۵۲ مترمربع اراضی در فارس، رفع ۳ مورد تعرض از ۹‌هزار و ۲۰۰ مترمربع اراضی در استان قزوین، رفع یک مورد تعرض از ۲‌هزار مترمربع اراضی در استان قم، رفع ۸ مورد تعرض از ۱۰‌هزار و ۷۸ مترمربع اراضی در استان کردستان، رفع ۱۴ مورد تعرض از ۵۵‌هزار و ۲۴۳ مترمربع اراضی در کرمان را از جمله تلاش‌‌‌های یگان در این استان‌‌‌ها برشمرد.
به گفته وی، رفع ۲ مورد تعرض از ۴۵۰ مترمربع اراضی در کرمانشاه، رفع ۴ مورد تعرض از ۴۷‌هزار و ۲۴۸ مترمربع اراضی در کهگیلویه‌‌‌وبویراحمد، رفع ۳ مورد تعرض از ۱۵هزار و۸۰۰ مترمربع اراضی در استان گلستان، رفع ۲ مورد تعرض از ۷ ‌‌‌هزار و ۷۰۰ مترمربع اراضی در گیلان، رفع یک مورد تعرض از ۱۰ ‌‌‌هزار و ۲۰۷ مترمربع اراضی در لارستان، رفع ۲ مورد تعرض از ۵۱‌هزار مترمربع اراضی در لرستان، رفع یک مورد تعرض از ۳۰۰ مترمربع اراضی مازندران، رفع ۲۱ مورد تعرض از ۹‌هزار و ۳۹۰ مترمربع اراضی در مرکزی، رفع ۷ مورد تعرض از ۳‌هزار و ۷۹ مترمربع اراضی در هرمزگان، رفع تعرض از ۶ مورد اراضی دولتی به مساحت ۴‌هزار و ۶۶۸ مترمربع در استان همدان، و رفع ۱۲ مورد تعرض از ۲۱‌هزار و ۸۵۰ مترمربع اراضی در استان یزد، از دیگر مواردی است که یگان در استان‌‌‌ها برای آذر ۱۴۰۰ به انجام رسانده است.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


یک کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس ایرادات مهم و عمده‌‌ اجرای برنامه ساخت یک میلیون واحد مسکونی از منظر کارشناسی را تشریح کرد.یک عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: از ۳۵۷ محله تهران ۱۰۰ محله یعنی حدود یک سوم محلات کم برخوردار هستند.دستورالعمل نحوه پرداخت وام مسکن دولتی‌‌ساز برای ساخت یک میلیون خانه در سال، در حالی به تازگی از سوی سیاستگذار پولی ابلاغ شده است که در متن این دستور..


پیشنهاد ما


مجله Metropoliten Home May 2009دانشمندان در اقدامی به موازات کاهش هزینه‌های انرژی، موفق به ساخت نوعی سیستم پنجره هوشمند شده‌اند که در زمان مواجه با خورشید، تاریک شده و سپس به سرعت..یرویی که به علت فشار جو به سطحی مانند شیشه وارد می شود از بالا وپائین مقدار برابر دارد واین دو نیرو اثر یکدیگر راخنثی می کنند.بنابر این حتی جسمی مان..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5