اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

پیگیری مدیریت شهری برای احیای کمک دولتی


مدیریت شهری در حالی بر اقناع دولت و مجلس برای پیش‌بینی ردیف‌‌‌های اعتباری در بودجه کل کشور برای شهرداری‌‌‌ها متمرکز شده است که به اعتقاد کارشناسان می‌تواند به جای صرف زمان برای پیگیری کمک از ناحیه دولت، از فرصت محدود تا پایان سال برای پیش‌بینی ردیف‌‌‌هایی از جنس «عوارض» در بودجه سالانه شهرداری تهران با هدف کسب درآمد پایدار متناسب با ظرفیت‌‌‌های پایتخت استفاده کند.
لطف‌‌‌الله فروزنده، معاون شهردار تهران درباره نتایج تازه‌‌‌ترین رایزنی‌‌‌ها با مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه بودجه ۱۴۰۱ کشور گفت: اخیرا رئیس و اعضای شورای شهر تهران با اعضای فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای داشتند که مباحث بسیار مهمی درباره منابع مالی شهرداری‌‌‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۱ کشور مطرح شد.
وی با بیان اینکه تبصره‌‌‌های پیشنهادی شهرداری تهران درباره کمک‌‌‌های دولت به شهرداری‌‌‌ها به صورت مکتوب در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفته است، گفت: اعضای فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی که همگی در نشست حضور داشتند، قول قطعی برای حل مشکلات تامین مالی شهرداری‌‌‌ها دادند. فروزنده ادامه داد: رئیس و اعضای شورای شهر تهران درباره احیای حق شهرداری‌‌‌ها از اعتبارات بودجه سال آینده کشور، بسیار فعال هستند و به نظر می‌رسد تا حدودی منتج به نتیجه می‌شود. وی در ادامه از احتمال برگزاری نشست مشترک بودجه‌‌‌ای میان شهردار تهران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز خبر داد.
معاون برنامه‌‌‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران درباره بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تهران توضیح داد: لایحه بودجه در حال تدوین است و در موعد مقرر یعنی تا پایان دی ۱۴۰۰ با توجه به سیاست‌ها، اسناد بالادستی و سرفصل‌‌‌هایی که شورای شهر تعیین کرده به این شورا تقدیم می‌شود.
 در لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور دولت با توجه به «اضافه شدن یک‌درصد به سهم شهرداری از مالیات ارزش افزوده» برخی ردیف‌‌‌ها و تبصره‌‌‌های مربوط به تامین مالی برای شهرداری‌‌‌ها را از بودجه ۱۴۰۱ کشور حذف کرده بود. با وجود اینکه در میان ردیف‌‌‌های دولتی بودجه شهرداری‌‌‌ها عموما فقط مجوز انتشار اوراق مشارکت است که تمام و کمال محقق می‌شود و سایر ردیف‌‌‌ها عموما با وجود مقادیر ناچیز، تحقق کامل پیدا نمی‌‌‌کند، اما مدیریت شهری تهران تمام ظرفیت خود را به کار بسته تا این ردیف‌‌‌ها را برای سال آینده در بودجه کشور بگنجاند.
کارشناسان شهری معتقدند شهرداری و شورای شهر تهران با توجه به ظرفیت‌‌‌های پایتخت می‌توانند منابع درآمدی پایدار متعددی مستقل از هر نوع کمک دولتی برای اداره شهر پیش‌بینی کنند. برای این منظور مدیریت شهری باید به جای دنبال کردن احیای کمک دولتی که دست‌‌‌کم طی یک دهه اخیر میزان تحقق آن بسیار اندک بوده است، از فرصت باقی‌‌‌مانده تا نیمه بهمن برای وضع عوارض استفاده کند و روی ارائه لوایح عوارضی با ضرایب معقول متمرکز شود، چراکه هر نوع عوارض در کشور باید تا پیش از این زمان به تصویب برسد تا در سال ۱۴۰۱ قابلیت اجرا داشته باشد.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


رئیس شورای اسلامی شهر تهران در تازه‌‌ترین مصاحبه خود درباره وضعیت بغرنج ناوگان اتوبوسرانی گفت: در حال حاضر تهران فقط ۲هزار و ۲۰۰ اتوبوس سرپا دارد.رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در حالی از تدوین طرحی برای مهار فرونشست در تهران خبر داده است که در عین حال اعلام کرده: کنترل این موضو..آخرین آمارهای اعلام شده از سوی متولی مسکن نشان‌دهنده افزایش تعداد واحدهای باقی مانده مسکن مهر نسبت به آمارهای قبلی اعلام‌شده در این زمینه است.


پیشنهاد ما


میزان بهره‌مندی یک فضا از نور طبیعی از جمله مهم‌ترین مواردی است که در انتخاب مکان باید مورد توجه قرار گیرد.اگرچه این روزها با وجود تنوع موجود در تول..پنجره های سقفی نوع خاصی از پنجره ها هستند که به جای دیوار بر روی سقف طراحی و نصب می شود در ادامه طراحی هایی از منزل با این نوع از پنجره ها را می بین..Pvc از پلیمریزاسیون منومر وینیل کلراید تشکیل می گردد و شامل 43% وینیل و 57% کلرمی باشد که ماده اولیه ساخت پروفیل در و پنجره های upvc می باشد...  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5