شرکت : کامیارپن
مدیر عامل : عبدالرحمن آتشبار
فعالیت: فروش پروفیل ،ماشین آلات و یراق آلات درب و پنجره upvc
  تلفن : 04446244803
 فاکس : 04446242669
 آدرس : بوکان میدان فرمانداری پایین تر از مجسمه مادر نبش کوچه سرو دهم
  وب سایت : http://www.kampen.ir

بازگشت به بالا

بارل(سیلندر)90آلومینیومی kacy


  • قیمت ندارد
  • دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸
  • 0 نظر
  • بازدید : 6487

تولید کنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین بارل های(سیلندر) برنجی و آلومینیومی در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها را از کامیارپن بخواهید .

بارل 90 میلی هایلوک

5 سال گارانتی

کیفیت بسیار عالی

بارل سیلندر
 


محصولات مرتبط


کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC . ماشین برش تک سر پروفیل UPVCکامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC. دستگاه برش دو سر تمام اتوماتیک پروفیل UPVCتولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنندگان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین لولای آلومینیوم سفید پنجره با مارک..
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC.ماشین جوش تک سر پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنند گان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین لولای 100 میلی درب را با مناسبترین..
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC.دستگاه تمیز کن 6-3 تیغه پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولیدکنندگان و مونتاژ کاران درب و پنجره UPVC بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تمیز کن رومیزی از سری ماشین الات مونتاژ درب و پنجره UPVC را با مناسبت..
شرکت کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC . دستگاه جوش دو سر پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولید کنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین اسپانیولت در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها را از کامیارپن بخواهید.
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC. ماشین جوش چهار سر پروفیل UPVCتولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنندگان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین دستگیره پلاسنیکی پنجره با هسته فلزی..تولید کنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین دستگیره فنردار درب بالکنی در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها از کامیارپن..خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از کامیارپن دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved