شرکت : کامیارپن
مدیر عامل : عبدالرحمن آتشبار
فعالیت: فروش پروفیل ،ماشین آلات و یراق آلات درب و پنجره upvc
  تلفن : 04446244803
 فاکس : 04446242669
 آدرس : بوکان میدان فرمانداری پایین تر از مجسمه مادر نبش کوچه سرو دهم
  وب سایت : http://www.kampen.ir

بازگشت به بالا

ماشین برش تک سر پروفیل UPVC


  • قیمت ندارد
  • دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸
  • 0 نظر
  • بازدید : 9194

 عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC
 
 
 
ماشین برش تک سر پروفیل UPVC

 
ماشین برش تک سر پروفیل UPVC
اطلاعات تماس:

تلفن :  04826244803               
فکس : 04826242669
وب سایت : www.kamyarpen.irمحصولات مرتبط


کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC.ماشین جوش تک سر پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنند گان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین لولای 100 میلی درب را با مناسبترین..
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC.دستگاه تمیز کن 6-3 تیغه پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولیدکنندگان و مونتاژ کاران درب و پنجره UPVC بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تمیز کن رومیزی از سری ماشین الات مونتاژ درب و پنجره UPVC را با مناسبت..
شرکت کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC . دستگاه جوش دو سر پروفیل UPVCآدرس : آ.غ  بوکان خیابان قلعه سردار روبروی پاساژ جردن ساختمان kom pen  طبقه سومتلفن :  04826244803      ..تولید کنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین اسپانیولت در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها را از کامیارپن بخواهید.
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC. ماشین جوش چهار سر پروفیل UPVCتولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنندگان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین دستگیره پلاسنیکی پنجره با هسته فلزی..تولید کنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین دستگیره فنردار درب بالکنی در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها از کامیارپن..
کامیار پن عرضه کننده ی ماشین آلات و یراق آلات UPVC. دستگاه برش دو سر تمام اتوماتیک پروفیل UPVCتولیدکنندگان درب و پنجره UPVC و آلومینیوم و توزیع کنندگان یراق آلات UPVC و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین لولای آلومینیوم سفید پنجره با مارک..تولید کنندگان درب و پنجره upvc و آلومینیوم بهترین و با کیفیت ترین دستگیره فنرداردرب سرویس در اندازه های مختلف را با مناسبترین قیمتها از کامیارپن..خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از کامیارپن دارید، بفرمایید؟

Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2015. All rights reserved