اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

نرم افزار CRM

بسته ژاپنی‌ برای هوای پایتخت


فصل جدید همکاری‌های ژاپنی‌ها با شهرداری تهران در زمینه کنترل آلودگی هوا روز گذشته با مبادله تفاهم‌نامه میان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و سفیر ژاپن آغاز شد تا به این ترتیب پایتخت طی دو سال پیش‌رو به چهار نوع تجهیزات سخت‌افزاری در حوزه پایش، کنترل و کاهش آلودگی هوا مجهز شود.
فصل جدید همکاری‌های ژاپنی‌ها با شهرداری تهران در زمینه کنترل آلودگی هوا روز گذشته با مبادله تفاهم‌نامه میان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و سفیر ژاپن آغاز شد تا به این ترتیب پایتخت طی دو سال پیش‌رو به چهار نوع تجهیزات سخت‌افزاری در حوزه پایش، کنترل و کاهش آلودگی هوا مجهز شود. این پروژه عملا پنجمین پروژه کمک بلاعوض دولت ژاپن از زمان انعقاد برجام در ژانویه ۲۰۱۶ تاکنون است که در قالب آن خدمات پنج‌وجهی شامل همکاری مطالعاتی و راه‌اندازی چهار نوع تجهیزات به شهرداری ارائه می‌شود.
محمدعلی نجفی، مدیر پروژه‌های جایکا (آژانس همکاری‌های بین‌الملل ژاپن) در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد»، با اشاره به اینکه همکاری فنی این سازمان مستقل و غیردولتی با شرکت کنترل کیفیت هوا در مهرماه امسال کلید خورد، گفت: از آن زمان کارشناسان ژاپنی در این شرکت مستقر شدند و طی همکاری با کارشناسان شرکت کنترل کیفیت هوا، اجرای پروژه‌های مطالعاتی در زمینه سنجش و آنالیز دقیق‌تر آلوگی هوا و ارتقای دانش و ظرفیت نیروی انسانی شرکت را کلید زدند. در عین حال مبادله‌نامه روز گذشته برای شروع فصل دوم همکاری جایکا و شهرداری تهران است که طی آن چهار نوع تجهیزات در قالب کمک غیرنقدی ژاپن به شهرداری تهران به ارزش حدود ۳/ ۱۱ میلیون دلار به منظور پایش و کنترل آلودگی هوا به امکانات پایتخت در این حوزه اضافه شود. وی با اشاره به اینکه کمک فنی جایکا به شهرداری تهران در زمینه پایش و کنترل آلودگی هوا در قالب عقد قرارداد تجهیزاتی، از روز گذشته وارد فاز دوم شده است، گفت: اولین اقدامی که در این قالب انجام می‌شود، راه‌اندازی آزمایشگاه جامع شیمی تجزیه است که به واسطه آن می‌توان انواع آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق را آزمایش و آنالیز کرد. وی تاکید کرد: این آزمایشگاه به نوعی پیشرفته‌ترین آزمایشگاه مختص سنجش آلودگی هوا در کل کشور است که می‌تواند نه تنها به تهران، بلکه به تمام شهرهای کشور خدمات ارائه کند. نجفی ادامه داد: افزون بر این قرار است آزمایشگاه انتشار خودروهای دیزلی به منظور بررسی میزان و جنس آلودگی ناشی از احتراق موتورهای دیزلی نیز در تهران راه‌اندازی شود.
این آزمایشگاه از فناوری یورو ۶ تبعیت می‌کند که تازه‌ترین استاندارد آلایندگی محسوب می‌شود و با توجه به اینکه شهرداری تهران خودروهای دیزلی زیادی به ویژه در ناوگان اتوبوسرانی دارد که نیازمند پایش مداوم به منظور جلوگیری از تولید آلایندگی هستند، وجود این آزمایشگاه کمک زیادی به سنجش و کنترل آلاینده‌های ناشی از خودروهای دیزلی خواهد کرد. مدیر پروژه‌های جایکا در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از تجهیز این شرکت به دو دستگاه پرتابل (سیار) اندازه‌گیری انتشار ذرات از خودروهای دیزلی و بنزینی نیز خبر داد و افزود: پیش از این چنین دستگاه‌هایی در شهرداری تهران وجود داشت اما اکنون دستگاه‌های جدید با فناوری روزآمد به واسطه کمک ژاپن در اختیار ما قرار خواهد گرفت و در جریان پروژه‌های مطالعاتی و همکاری فنی با جایکا نیز از این تجهیزات استفاده خواهد شد. به گفته نجفی، قرار است هفت ایستگاه سنجش آلودگی هوا مجهز به فناوری‌های پیشرفته و به‌روز شامل پنج ایستگاه ثابت و دو ایستگاه متحرک نیز از سوی جایکا و در قالب این کمک کمتر از ۱۲ میلیون دلاری، در اختیار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران قرار بگیرد که احتمالا برخی از آنها جایگزین ایستگاه‌های قدیمی شده و تعدادی از آنها با جانمایی جدید در سطح شهر نصب می‌شود. این مقام مسوول در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با اشاره به اینکه یکی از سرفصل‌های مهم همکاری فنی شهرداری و جایکا، منشأیابی ذرات آلاینده هوا است، گفت: در حال حاضر پاشنه آشیل شرکت کنترل کیفیت هوا سنجش برخی از آلاینده‌های سمی در هوا نظیر بنزن است که در این همکاری‌ها و با استفاده از تجهیزات روزآمد، به این موضوع خواهیم پرداخت. به گفته وی، آنالیز ذرات معلق در جو نیز از دیگر سرفصل‌های مهم خدماتی است که ژاپنی‌ها با همکاری شرکت کنترل کیفیت هوا قرار است به تهران عرضه کنند چراکه در ترکیبات ذرات معلق نیز همچون آلاینده‌های گازی، بعضا عناصری همچون فلزات وجود دارد که برای بدن سمی محسوب می‌شود. وی در خاتمه با اشاره به اینکه مدت همکاری فنی شهرداری و جایکا در زمینه آلودگی هوا چهار سال تعریف شده است، یادآور شد: با توجه به اینکه تجهیزات مذکور در خلال این همکاری‌ها باید مورد استفاده قرار گیرد، تلاش می‌شود طی دو سال اول این همکاری، تجهیزات مذکور راه‌اندازی شود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


نبض بازار اجاره مسکن در آستانه ورود به آخرین ماه از فصل بهار نشان‌دهنده نبود تقاضای هجومی برای اجاره واحدهای مسکونی دست‌کم در مقطع زمانی فعلی است.بازار معاملات مسکن با یک اهرم قابل‌کنترل توسط خریداران می‌تواند از محاصره دو عنصر روانی نجات یابد. این بازار از ابتدای امسال به‌دلیل «توهم فروشنده‌ه..پرهیز مسوولان اجرایی مرتبط با طرح «بازآفرینی شهری» از بیان جزئیات پیشرفت مهم‌ترین طرح دولت، اطلاع از برنامه‌هایی که ۱۹ بهمن پارسال با حضور رئیس‌جمهو..


پیشنهاد ما


ماشین آلات تولید شیشه دو جداره و سه جداره دستگاه برداشت، برش و جدا ساز اتوماتیک شیشه، دستگاه شستشو تمام اتوماتیک شیشه، دستگاه پرس شیشه دو جداره به..یرویی که به علت فشار جو به سطحی مانند شیشه وارد می شود از بالا وپائین مقدار برابر دارد واین دو نیرو اثر یکدیگر راخنثی می کنند.بنابر این حتی جسمی مان..همان گونه که می دانید یکی از روش های جذب مشتریان احتمالی و ترغیب آنها به خرید محصول یا خدمات شما اسال پیامک های تبلیغاتی برای آنها است . میزان اثر..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09194067652
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5
aparat UpvcCenter
Facebook UpvcCenter
GooglePlus UpvcCenter
instagram UpvcCenter
twitter UpvcCenter
linkedin UpvcCenter
کانال تلگرام UpvcCenter