اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

نرم افزار CRM

شرط ورود بخش خصوصی به برنامه تامین مسکن


نمایندگان بخش خصوصی در حوزه ساخت‌و‌ساز، شرط ورود به برنامه تامین مسکن دولت را اعلام کردند.

نمایندگان بخش خصوصی در حوزه ساخت‌و‌ساز، شرط ورود به برنامه تامین مسکن دولت را اعلام کردند. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نمایندگان بخش خصوصی در حوزه ساخت‌و‌ساز در نشستی با مسوولان وزارت راه و شهرسازی اعلام کردند: لازم است در ابتدای کار رفع موانع پیش روی بخش خصوصی و بازنگری در قراردادهای مشارکتی در دستور کار قرار بگیرد. همچنین در بخش دولتی نیز تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان باید به کمک وزارت راه و شهرسازی بیایند؛ چون بدون هماهنگی این دستگاه‌ها امکان اجرای موفق و سریع پروژه‌ها وجود نخواهد داشت. آنها آماده‌سازی زمین را منجر به افزایش کیفیت ساخت‌و‌ساز و عمر ساختمان عنوان کردند و خواستار برگزاری جلسات مشورتی برای اصلاح و رفع ابهامات قراردادهای مشارکتی به‌عنوان یکی از موارد تضمین سود دوجانبه دولت و بخش خصوصی در طرح‌های مشارکتی شدند.

در این نشست همچنین به متولی بخش مسکن پیشنهاد شد تا برای رفع سریع اختلافات احتمالی که ممکن است در حین کار پیش بیاید، یک طرف مستقل و مورد اعتماد هر دو شریک در نظر گرفته شود تا اگر در حین اجرای عملیات مشکلی پیش آمد، احتیاجی به مراجعه به دادگاه نباشد. نمایندگان بخش خصوصی در حوزه ساخت‌و‌ساز به لزوم شفاف‌سازی و ایجاد شرایط برابر در قراردادها تاکید کردند.
موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


محدوده‌ای از بازار معاملات که واحدهای مسکونی تازه‌ساز در آن عرضه می‌شود در معرض 6 ریسک خرید قرار دارد که مهم‌ترین آن، سطح قیمت پیشنهادی فروشنده‌ها..قیمت مسکن پس از آن‌که سر به فلک کشید، ظاهرا با توقف رشد در کلانشهرها مواجه شده و حالا دولت باید برای رکودی که کارشناسان زمان آن را چهار تا پنج سال..کارشناسان معتقدند راهکارهای موفق ساخت مسکن مثل مسکن ویژه، باید در مقیاس‌های وسیع‌تر توسعه پیدا کند تا با تولید انبوه مسکن، گامی برای ساماندهی بازار..


پیشنهاد ما


به دلیل شرایط آب و هوایی مناطق ویلایی درب و پنجره های upvc گزینه مناسبی برای این نوع از خانه ها به حساب می آیداگر در خیابان های حومه انگلستان قدم بزنید، متوجه خواهید شد که در ساخت اغلب خانه ها از در و پنجره های UPVC استفاده شده است...گونیاها وسایلی هستند که از آن ها برای عملیات خط کشی، کنترل زوایا، بعضاً اندازه گیری طول و کنترل تعامد تختی و مستقیمی سطوح در کارگاه و آزمایشگاه استف..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5
aparat UpvcCenter
Facebook UpvcCenter
GooglePlus UpvcCenter
instagram UpvcCenter
twitter UpvcCenter
linkedin UpvcCenter
کانال تلگرام UpvcCenter