اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

نرم افزار CRM

کدخوانی از آینده بازار مسکن


ورود بازار معاملات مسکن به فاز رکود همزمان با کاهش محسوس سطح قیمت‌های پیشنهادی و قطعی فروش مسکن در ماه پایانی پاییز، گزینه‌های محتمل‌تری درخصوص سمت وسوی بازار مسکن تا پایان سال را پیش روی فعالان و متقاضیان این بازار قرار می‌دهد.
هم‌اکنون فعالان، متقاضیان و دست‌اندرکاران بازار مسکن با سوال‌های بسیاری مواجهند که پاسخ به آنها می‌تواند کمک قابل‌توجهی در اخذ تصمیم نهایی برای ورود به بازار و اقدام به خرید وفروش یا در مقابل، توقف و انصراف مقطعی از انجام هر نوع فعالیت در بازار معاملات ملک داشته باشد.روز گذشته درحالی گزارش مربوط به واقعیت بازار معاملات مسکن در شهر تهران در آذر منتشر شد که اطلاعات ارائه شده در این گزارش برگرفته از داده‌های رسمی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد میانگین قیمت مسکن شهر تهران در ماه ابررکود معاملاتی به میزان کم سابقه و حتی بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است. نه‌تنها قیمت واقعی مسکن در این ماه روند کاهشی داشته که قیمت اسمی نیز در آذرماه به میزان محسوس افت کرد و جالب آنکه این میزان افت در مناطق مصرفی بیشتر بوده است.حباب قیمت مسکن درحالی هم‌اکنون در مسیر تخلیه شدن قرار گرفته و فاز اول تخلیه حباب قیمتی با کاهش قیمت اسمی مسکن در آذرماه کلید خورده است که یکی از مهم‌ترین سوالات پیش روی فعالان و متقاضیان بازار مسکن این است که حباب قیمت مسکن چگونه و تا چه زمانی تخلیه خواهد شد؟  در این وبینار با آموزش مبانی اصلی بازار مسکن اعم از مشخصات دوره‌های رکود و رونق، به سوالات مهمی از جمله آنکه مختصات فاز جدید بازار معاملات مسکن چیست؟ پاسخ داده خواهد شد.
سوالات دیگری از جمله اینکه چه عواملی باعث تغییر فاز بازار معاملات مسکن پس از دست‌کم ۵/ ۲ سال جهش قیمت، شده است و همین‌طور دامنه مورد انتظار برای کاهش قیمت‌ها در این بازار تا کجاست؟ مورد بررسی و پاسخ دهی قرار خواهد گرفت. بررسی اوضاع بازار زمین و املاک مسکونی کلنگی و روند بازار اجاره مسکن از گذشته تا امروز و همچنین گزینه‌های پیش روی این دو بازار در ماه‌های آتی نیز در این وبینار سه ساعته تشریح می‌شود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


دو گروه «موج‌سوار» در بازار ملک بابت آنچه «هزینه‌زا شدن رکود کرونا» عنوان شده است، از «بودجه پایتخت» امتیاز می‌گیرند. بودجه تهران با کسری بیش از ۳۰..بازار معاملات مسکن هم‌اکنون از دو زاویه مهم به مکانی نامناسب برای خرید آپارتمان از سوی خانه‌اولی‌ها تبدیل شده است.شاخص آلودگی هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۶۹ رسید. این شاخص البته برای ساعاتی از روز گذشته به بیش از ۱۷۳ رسید.


پیشنهاد ما


مترها جزء وسایل اندازه گیری طول هستند که در صنایع و کارهای نجاری، ساختمانی، معماری، خیاطی، مکانیکی، جوشکاری و ... کاربرد فراوان دارند. مترها جزء..از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره UPVC را پروفیل ایفا می کند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد در آینده مشکلات..شیشه های خود تمیز شونده عامل کثیفی و لک بر روی شیشه : فرورفتگیهای میکروسکوپی در سطح شیشه و نشست ذرات گردوغبار و ترکیب آنها با آب و چربیها..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5
aparat UpvcCenter
Facebook UpvcCenter
GooglePlus UpvcCenter
instagram UpvcCenter
twitter UpvcCenter
linkedin UpvcCenter
کانال تلگرام UpvcCenter