اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

آپارتمان­‌های پرطرفدار در میان خریداران مسکن


بازار مسکن همزمان با شوک قیمتی در سه سال گذشته، با تغییر نوع تقاضا هم مواجه‌شده و واحدهای مسکونی کوچک‌متراژ (تا ۶۰ مترمربع مساحت) بیشترین سهم را در فروش آپارتمان در تهران به خود اختصاص داده‌اند.
شوک قیمتی سال‌های اخیر در بازار مسکن، در مقاطع مختلف نوع واکنش بازیگران یعنی خریداران و فروشندگان را دستخوش تغییر کرده است.بررسی‌های آماری از وضعیت بیشترین تقاضای بازار مسکن از نظر مساحت و زیربنا، نشان می‌دهد از ابتدای امسال روند تمایل به خرید آپارتمان‌های کوچک به واسطه جهش قیمتی افزایش پیدا کرده و در مقابل از سهم واحدهای متوسط نیز کاسته شده است.بر این اساس، روند معاملات واحدهای مسکونی حاکی از آن است که از ابتدای امسال به‌تدریج همزمان با تورم دورقمی ماهانه مسکن، تقاضا برای آپارتمان‌های کوچک بیشتر شده است به‌طوری‌که سهم معاملات آپارتمان‌های کوچک‌متراژ از اول امسال ۷/ ۷ واحد درصد افزایش پیدا کرده است.در ابتدای امسال (فروردین‌ماه) آپارتمان‌های ۸۰ تا ۱۲۰ مترمربعی با سهم ۳۴ درصدی از کل معاملات، بیشترین حجم فروش و تقاضا را داشتند در حالی‌که آمارها نشان می‌دهد این سهم در دی ماه برای این واحدهای مسکونی به ۲۸ درصد کاهش پیدا کرده است، در مقابل تعداد فروش آپارتمان‌های تا ۶۰ مترمربع  نسبت به سایر واحدهای مسکونی با رشد مواجه بوده است.بررسی سهم معاملات آپارتمان‌های کوچک‌متراژ (تا ۶۰ مترمربع مساحت) نیز حکایت از آن دارد که این سهم از ۹/ ۲۲درصد در فروردین امسال، در حال‌حاضر به ۶/ ۳۰ درصد رسیده است.در عین حال سهم معاملات آپارتمان‌های با مساحت ۶۰ تا ۸۰ مترمربع هم رشد خفیف داشته به این ترتیب که سهم معاملات این واحدهای مسکونی از ۴/ ۲۴ درصد در ابتدای امسال، به ۸/ ۲۵ درصد رسیده است. این رشد خفیف برای معاملات آپارتمان‌های ۶۰ تا ۸۰ مترمربعی در کنار افزایش قابل‌توجه سهم آپارتمان‌های تا ۶۰ مترمربعی و همچنین کاهش سهم آپارتمان‌های با مساحت ۸۰ تا ۱۲۰ مترمربع از هدایت تقاضای خرید مسکن از واحدهای متوسط و بزرگ به واحدهای کوچک‌متراژ به واسطه جهش قیمتی مسکن در پایتخت حکایت دارد. بر این اساس، طبق آخرین آمارها واحدهای مسکونی تا ۶۰ مترمربع با سهم ۶/ ۳۰درصدی از کل معاملات شهر تهران بیشترین فروش را در دی ماه به خود اختصاص دادند، پس از آن واحدهای مسکونی ۶۰ تا ۸۰ مترمربع ۸/ ۲۵ درصد، واحدهای ۸۰ تا ۱۲۰ مترمربعی ۳/ ۲۸درصد و واحدهای مسکونی ۱۲۰ مترمربع و بالاتر ۴/ ۱۵‌درصد از فروش مسکن را در اختیار دارند.
موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


هوای شهر تهران در ۲۴ ساعت منتهی به قبل از ظهر دیروز نسبت به بازه زمانی مشابه روز قبل از آن آلوده‌تر شد.وضعیت بازار مسکن در پایتخت با قیمت‌های پیشنهادی «نزدیک به میانگین قیمتی اعلام شده برای شهر تهران» مورد بررسی قرار گرفت.مالیاتی که هفته گذشته به تصویب رسید، بدون آنکه ذره‌ای ریسک مالیاتی برای احتکار مسکن به وجود بیاورد، «اقلیت بی‌اثر روی قیمت‌ها» در بازار ملک را هدف..


پیشنهاد ما


از این دریل ها بیشتر در مورد قطعات بزرگ که سوراخ کردن آن با ماشین مته میسر نباشد و همچنین در سوراخ های کم قطر و بی نیاز از دقت زیاد استفاده می شود...تیمی از مهندسان کره جنوبی پنجره‌ای را ابداع کرده‌اند که سر و صدای بیرون را فیلتر اما هوای تازه را به درون منزل وارد می‌کند.کسری از کلمات کلماتی هستند که احساس بدی به مشتری میدهند. ناخودآگاهی انسان نسبت به اين کلمات عکس العمل منفی نشان میدهد! تا جايی که ممکن است از اين..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5