اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

نصب دوربین در ۱۴ نقطه حریم پایتخت


مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران گفت: در ۱۴ نقطه ورودی حریم شهر تهران، دوربین‌های نظارتی هوشمند «متحرک ۳۶۰ درجه» و نیز دوربین‌های «ثابت» با هدف رصد محدوده و گلوگاه‌های حریم با همکاری سازمان فناوری ارتباطات شهرداری تهران نصب خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری شهر، سید امیر فتاحیان با اشاره به تعداد دوربین‌هایی که نصب خواهد شد، گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از حریم‌خواری و کوه‌خواری و نیز با هدف حراست از کمربند سبز پایتخت به عنوان یکی از مصادیق حرکت در مسیر تحقق «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام»، طبق برنامه تنظیم شده، در ۱۴ نقطه ورودی حریم شهر تهران دوربین‌های نظارتی هوشمند با هدف رصد محدوده و گلوگاه‌های حریم با همکاری سازمان فناوری ارتباطات شهرداری تهران نصب خواهد شد.
فتاحیان با بیان اینکه دوربین‌ها در گلوگاه‌های اصلی حریم مناطق نصب می‌شوند، افزود: این دوربین‌ها در گلوگاه‌های اصلی حریم مناطق یک، ۲، ۴، ۵، ۱۳ و ۲۲ شهرداری تهران نصب خواهد شد. به گفته وی، طبق نیاز و متناسب با جغرافیای محیطی هر منطقه، بین یک تا سه دوربین در هر نقطه از حریم تعبیه می‌شود. دو نوع دوربین متحرک ۳۶۰ درجه و ثابت روی دکل‌های ۹ متری برای ایمنی و همچنین وسعت دید در حریم نصب خواهد شد. دوربین‌ها دارای قابلیت دید در شب، تشخیص چهره، پلاک‌خوانی و ثبت پلاک خودرویی هستند.
فتاحیان در تشریح چگونگی برخورد با افراد متخلف، گفت: تصاویر دریافتی در مرکز مانیتورینگ شرکت شهربان و حریم‌بان ۲۴ ساعته رصد برخط و لحظه‌ای می‌شود. در زمان ورود خودروهای غیرمجاز حامل مصالح به محدوده به سرعت به اکیپ‌های ۲۴ ساعته حریم‌بان مستقر در محدوده اطلاع داده می‌شود و خودروهای گشتی موظف به جلوگیری و ممانعت از ورود خودروی حامل مصالح غیرمجاز به محدوده هستند. از سوی دیگر در صورت تصویب، می‌توان طی هماهنگی با دستگاه‌های قضایی و انتظامی نسبت به اعمال جریمه و توقیف خودروهای حامل مصالح غیرمجاز اقدام کرد.
وی درباره چگونگی رصد دوربین‌ها خاطرنشان کرد: جلوگیری از ورود مصالح به محدوده حریم جهت تخلفات ساخت و‌ساز غیر مجاز، هدف اصلی نصب این دوربین‌هاست. ریشه تخلفات گوناگون در حریم از تغییر کاربری گرفته تا فنس‌کشی و دیوارکشی و ساخت و ساز، «ورود مصالح به حریم» است که پس از نصب دوربین‌ها با رصد ۳۶۰ درجه‌ای (پانوراما) جغرافیای حریم و نظارت در مرکز مانیتورینگ شرکت شهربان و حریم‌بان، از ورود مصالح به حریم پیشگیری خواهد شد.
فتاحیان یادآور شد: تعیین ۱۴ گلوگاه اصلی جهت نصب دوربین، طبق بررسی‌ها و جلسات کارشناسی صورت گرفته است، چرا که این ۱۴ نقطه، مبادی اصلی و حساس ورود مصالح به حریم هستند؛ ضمن آنکه اگر مناطق در پهنه‌های جنوبی شهر تهران (مناطق۱۵، ۱۸، ۱۹ و ۲۰) گلوگاه جدید و حساسی را در حریم شناسایی کنند، در آن نقطه دوربین نصب خواهند شد.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


اخبار تازه‌‌‌ منتشر شده در خصوص اظهارنظر رئیس سازمان محیط‌زیست کشور مبنی بر ممنوعیت نیروگاه‌‌‌ها و واحدهای صنعتی و معدنی در استفاده از سوخت مازوت..برنامه ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی برای چهار سال متوالی در حالی در آستانه اجرایی شدن قرار گرفته است که رئیس کمیسیون عمران مجلس پاشنه آشیل اجرا..متولی بخش مسکن در حالی به تازگی رقم تسهیلات ساخت مسکن در طرح احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال، مبلغ آورده متقاضیان و همچنین درصد پوشش‌‌دهی وام از..


پیشنهاد ما


upvc و مواد تشکیل دهنده آنهرچند نگاه خوش‌بینانه به آنچه که قرار است در سال جدید مبنای محاسبه ارزش معاملاتی املاک باشد، معطوف به «تداوم تعدیل‌قیمت‌» است، اما اگر در زاویه محاس..همواره به نظر میرسد که صرفه جویی حاصل از پنجره های یو پی وی سی تنها به علت پایین بودن ضریب انتقال حرارتی ( u- value) آنها میباشد ، اما موضوعات دیگری..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5