اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

ردپای ازدحام در خرابی مترو تهران


صبح روز گذشته در حالی توقف حدود ۳۰ دقیقه‌‌‌ای یک قطار مترو در ایستگاه، سیستم مترو را دچار اختلال کرد و مسافران را به دردسر انداخت که ردپای ازدحام در خرابی متروی تهران مشاهده می‌‌‌شود.
آنگونه که مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو می‌گوید این زمان طولانی برای رعایت پروتکل‌های ایمنی بوده و می‌گوید ۴ سال است که قطارهای مترو آنگونه که باید اورهال نشدند.
علی عبدالله پور ، در مورد اتفاق صبح دیروز در متروی تهران و توقف نیم ساعته قطار به دلیل نقص فنی در ایستگاه گفت: دقت داشته باشید که از ابتدای سال تاکنون این رویداد که قطار در داخل ایستگاه به دلیل نقص فنی توقف کند برای اولین بار رخ داده است.
وی ضمن آنالیز چرایی طولانی بودن اختلال در حرکت قطارها گفت: در ساعت ۷:۳۰ صبح شنبه، راهبر قطار متوجه می‌شود که اختلالی در سیستم ترمز وجود دارد و حدود ۷ الی ۸ دقیقه زمان می‌برد که ترمزها را بررسی کند و نهایتا به این نتیجه می‌رسد که نمی‌تواند به مسیر ادامه دهد.عبدالله پور با بیان اینکه در این زمان قطار پشت سر باید عملیات کوبل قطار جلویی را انجام دهد و قطارها بسیار به یکدیگر نزدیک شوند و باعث حرکت قطار جلویی شود، گفت: این عمل بسیار ضعیف بود و حدود ۱۲ دقیقه زمان برد تا این عملیات انجام شود و بعد از آن راهبر قطار بر اساس پروتکل ها باید نسبت به آزاد سازی ترمزهای هر واگن اقدام کند تا اصطلاحا فرار نکند و راهبر باید به زیر تک تک واگن ها رود و ترمزهای پارک را آزاد کند که این عمل ۱۵ دقیقه طول می کشد و پس از آن نیز هواگیری باید صورت گیرد.وی با بیان اینکه مرکز فرمان و راهبر تمام تلاش خود را انجام دادند، تصریح کرد: این آنالیزی که در مورد طولانی شدن اتفاق صبح انجام دادیم تماما بر اساس پروتکل است و نقاط قوت و ضعف این اتفاق در کمیسیون سوانح مترو بررسی خواهد شد.
عبدالله‌پور در پاسخ به این سوال که چرا خرابی قطارها اخیرا افزایش یافته است گفت: حوادث زیاد نشده به گونه‌ای که از ابتدای سال جاری تاکنون اتفاق صبح فقط یک بار رخ داده است اما دقت داشته باشید که با رفع محدودیت ها مسافران ما افزایش یافتند و این در حالی است که معمولا در ۶ ماهه دوم سال مسافران مترو زیاد می‌شد و این ازدحام مضاعف سبب شده که اگر اتفاقی رخ دهد بیشتر نمود کند.وی با بیان اینکه دقت داشته باشید که در دوران کرونا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تمام قطارهای مترو به کار گرفته شدند و اصطلاحا قطار استند بای نداریم، گفت: ما باید در هر ماه ۲ الی ۳ قطار  برای اورهال از خط خارج کنیم، اما در ۴ سال گذشته نهایتا یک قطار خارج شده و اورهالی روی قطارها به میزان کیلومتراژ نداشتیم  و این سیاست که همه قطارها برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی وارد خط شوند دست ما را خالی گذاشته تا قطار کاملا آماده نداشته باشیم.
عبدالله‌پور با بیان اینکه ۴ سال است که حتی یک قطعه برای مترو خریداری نشده و شدیدا دچار کمبود قطعه در بحث قطعات خارجی هستیم، گفت: در تامین قطعات داخلی مشکل نداریم اما فروشندگان خارجی نیز تمایلی به فروش قطعه به ما ندارند و اتفاقا یکی از مشکلات  مترو نیز عدم دسترسی به قطعات خارجی است.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


عضو سابق شورای شهر تهران اجرای طرح تفصیلی را لازم و ضروری خواند و گفت: تراکم و تعداد طبقات در تهران به قدری زیاد شده که شهر دیگر توانایی پذیرش آن..معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از پیگیری برای برخورد با زباله جمع‌کن‌های غیرمجاز خبر داد.معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افزایش میزان خسارات به واحدهای مسکونی زلزله‌زده استان هرمزگان به ۳‌هزار و ۵۰ واحد بر اثر پس‌‌‌لرزه‌‌‌های..


پیشنهاد ما


اجازه دهید آماری به شما اعلام کنم. بیش از 50 درصد از مشتریان حاضرند 20 تا 25 درصد قیمت بیشتری بپردازند تا نام تجاری مورد علاقه‌شان را بدست آورند؛..UPVC ترکیب اولیه و ماده اصلی سازنده انواع پروفیلهای مورد مصرف در ساخت درب و پنجره می باشد . UPVC مخفف unplasticised polyvinyl chloride بوده که % 85..پنجره رز (پنجره کاترین) Rose window پنجره ای مدور است که اکثرا در کلیساهایی با معماری های سبک گوتیک مشاهده می شود ...  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5