اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

نوید هوای سالم برای تهرانی‏‌ها


با وجود اینکه تهرانی‌‌ها یکی از آلوده‌‌ترین آذر ماه‌های یک دهه گذشته را پشت سر گذاشتند اما شروع زمستان نوید تنفس هوای سالم را به همراه داشته است.
طی سه روز سپری شده از ابتدای زمستان تا دیروز، جمعه تهرانی‌‌ها هوای سالم تنفس کردند و شاخص کیفیت هوا در این روزها بین ۶۲ تا ۷۵ واحد بوده است.
 این در حالی است که در آذرماه فرصت تنفس هوای سالم برای شهروندان به چهار روز محدود بود. در آخرین ماه پاییز انتشار آلاینده‌ها موجب شد شاخص کیفیت هوا در ۲۱ روز بین ۱۰۱ تا ۱۵۰ واحد و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم باشد. همچنین طی پنج روز از این ماه شاخص از ۱۵۰ واحد فراتر رفت و هوا برای عموم شهروندان ناسالم شد. آلاینده‌های اصلی هوا طی روزهای اخیر ذرات معلق با قطر کوچک‌تر از ۵/ ۲ میکرون و کوچک‌تر از ۱۰ میکرون بوده است. همچنین دی‌‌اکسید نیتروژن به عنوان یکی از آلاینده‌های اصلی هوا در روزهای اخیر سبب شکل‌‌گیری مه‌‌دود در افق تهران شده بود.اما آنچه سبب شده شاخص کیفیت هوا با شروع دی‌‌ماه بهبود پیدا کند، افزایش وزش باد در روزهای اخیر و نیز بارش برف و باران بود که به تلطیف هوا منجر شده است. با وجود این به اعتقاد کارشناسان محیط زیست، از آنجا که دی ماه نیز همچون آذر یکی از مقاطع زمانی است که هر سال به دلیل برودت هوا، پدیده وارونگی دما (اینورژن) در آن رخ می‌دهد و زمینه‌‌ساز حبس آلاینده‌ها در لایه‌های پایینی جو می‌شود، سالم شدن هوا نباید منجر به سهل‌‌انگاری در برخورد با منابع آلاینده اطراف تهران شود.

موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افزایش میزان خسارات به واحدهای مسکونی زلزله‌زده استان هرمزگان به ۳‌هزار و ۵۰ واحد بر اثر پس‌‌‌لرزه‌‌‌های..آمارهای رسمی از افزایش دو برابری مساحت زمین‌‌‌خواری در کشور در آذر خبر می‌‌‌دهد.رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در حالی از تدوین طرحی برای مهار فرونشست در تهران خبر داده است که در عین حال اعلام کرده: کنترل این موضو..


پیشنهاد ما


طراحی صندلی با ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت 2.5mm با طراحی ساده،زیبا و مقاومطبق تحقیقات به عمل آمده، با رقابتی تر شدن کسب و کارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بیشتر می شود در این فضا از بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتر..مطالعه نظرات میلر به مدیرانی پیشنهاد می‌شود که مسئول استخدام کارمندان جوان هستند، اما افراد جویای کار هم می‌توانند درس‌های مهمی از او بیاموزند.  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5