اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

واکنش متقاضیان خرید مسکن به قیمت‌های جدید


در حالی که فروشندگان مسکن قیمت‌های پیشنهادی خود را نسبت به چند هفته قبل قدری تغییر داده‌اند، متقاضیان خرید در واکنش به قیمت‌های اعلامی جدید دچار تردید در معامله شده‌اند.
واسطه‌های ملکی می‌گویند ظرف سه هفته اخیر برخی فروشندگان نسبت به افزایش قیمت پیشنهادی اعلامی خود اصرار داشته‌اند، طوری که حتی با وجود تقاضای قطعی از ناحیه خریداران با قیمت قبلی، از فروش با آن قیمت منصرف شده‌اند. رشد نرخ ارز در هفته‌های اخیر و به دنبال آن التهاب در بازار سکه و طلا سبب شده بازار مسکن نیز مثل چهار سال گذشته با حساسیت بالا نسبت به این شرایط واکنش نشان دهد و این واکنش به شکل افزایش قیمت‌های پیشنهادی فروش در بازار منعکس شده است.
با این حال اولین واکنش متقاضیان خرید به قیمت‌های جدید این است که با چانه‌زنی و اعلام شرایط پرداخت نسبتا مطلوب، سعی می‌کنند فروشنده را از افزایش قیمت منصرف کنند؛ اما هنگامی که با اصرار به افزایش قیمت از ناحیه فروشنده روبه رو می‌شوند، اغلب در صورتی که ناگزیر به معامله نباشند، تصمیم به ادامه جست‌وجو می‌گیرند. این گروه از خریداران معتقدند با توجه به اینکه آینده نرخ ارز مشخص نیست و نمی‌توانند با قطعیت ادامه التهاب ارزی را پیش‌بینی کنند، دلیل کافی برای تن دادن به قیمت‌های پیشنهادی افزایش یافته ندارند.
با این حال یک گروه از خریداران، از جنس تبدیل به احسنی‌ها هستند و چون تلاش می‌کنند دو معامله فروش ملک قبلی و خرید خانه جایگزین را همزمان انجام دهند، در نتیجه حتی با وجود خلف وعده فروشنده در قیمت نهایی، بعضا حاضر به انجام معامله می‌شوند، چراکه شرایط ایده‌آل برای آنها انجام دو معامله همزمان است که به سختی حاصل می‌شود.موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


وزیر راه‌وشهرسازی از تامین ۷۰ درصد زمین مورد نیاز برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور خبر داد.مصاحبه‌های دولتی درباره سرنوشت سال اول «یک میلیون مسکن» از ساخت ۳/ ۱میلیون واحد حکایت دارد؛ اما آمار بانکی پرداخت وام ساخت، به‌عنوان دومین کارنامه..بررسی فایل‌‌‌های موجود در بازار مسکن پایتخت نشان‌‌‌دهنده افزایش حجم عرضه آپارتمان‌‌‌های نقلی و سالخورده در نواحی مختلف شهر است.


پیشنهاد ما


ساخت درب و پنجره های PVC از نوع سخت در سال ۱۹۶۰ در اروپا آغاز شد . با پیشرفت تکنولوژی و افزایش هزینه تولید درب و پنجره های چوبی آهنی و آلومینیومی..راز موفقیت در کسب و کارها را می توان در یک جمله خلاصه کرد: ((مشتریان خود را خوشنود کنید.))کلید آینده کسب و کار شما به میزان ایجاد چنین تجربه ای برای..از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره UPVC را پروفیل ایفا می کند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد در آینده مشکلات..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5