مدیر عامل : رضا حسینی
فعالیت: تولید پروفیل های یو پی وی سی
  تلفن : 04433745082
 آدرس : آذربایجان غربی، اورمیه، شهرک صنعتی فاز دوم توسعه، انتهای خیابان تلاش ۳
  وب سایت : http://uorwin.ir/

بازگشت به بالا
 نانو تکنولوژی مطالعه ذرات در مقیاس اتمی برای کنترل آنهاست. استفاه از این تکنولوژی نوین در صنعت تولید پروفیل های UPVC در افزایش کیفیت پروفیل های تولیدی تأثیر بسزایی دارد به شرطی که در انتخاب نوع و کیفیت مواد افزودنی نانو و مقدار آن در فرمولاسیون و انتخاب فرمولاسیون جدید دقت کافی صورت گرفته باشد. یکی از مزایای پروفیل های تولید شده با این تکنولوژی افزایش مقاومت ضربه و جوش پروفیل ها می باشد چرا که باعث افزایش تعداد پیوندهای شکل گرفته در فرایند تولید می شود و عملا فاصله بین مولکول هاو اتم های پروفیل کاهش می یابد.
دومین مزیت پروفیل های نانو افزایش براقیت پروفیل ها و افزایش ثبات رنگی و مقاومت در برابر اشعه UV خورشید می باشد چون با پر شدن فضاهای توخالی یا حباب ها در مقیاس میکرو با مواد نانو اضافه شده به فرمولاسیون تعداد این فضاهای تو خالی بسیار کاهش یافته و علاوه بر صاف تر شدن سطح پروفیل باعث دفع بهتر و بیشتر اشعه UV خورشید می شود و در عمل کارایی دی اکسید تیتانیوم افزایش می یابد. وجود حباب های توخالی در سطوح پروفیل باعث می شود تا میزان اشعه های به دام افتاده و نهایتا جذب شده در سطح پروفیل ها افزایش یابد.
لازم به ذکر است استفاده از مواد نانو خاصیت الاستیسیته و به اصطلاح انعطاف پروفیل های تولیدی را بیشتر می کند.خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از آلتین پلیمر ایرانیان دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM