مدیر عامل : رضا حسینی
فعالیت: تولید پروفیل های یو پی وی سی
  تلفن : 04433745082
 آدرس : آذربایجان غربی، اورمیه، شهرک صنعتی فاز دوم توسعه، انتهای خیابان تلاش ۳
  وب سایت : http://uorwin.ir/

بازگشت به بالا
اصلی ترین ماده ی پروفیل های UPVC را پودر PVC تشکیل می دهد. که این ماده در کشورمان با خلوص (گرید) S65 تولید می شود . در ایران پتروشیمی غدیر، پتروشیمی اروند و پتروشیمی بندر امام خمینی سه واحد تولید کننده پودر PVC با
خلوص S65 هستند. که مرغوب ترین آنها را پتروشیمی بندر امام تولید و در بورس عرضه می نماید . پودر PVC از نفت خام و نمک طعام «سدیم کلراید» تشکیل شده و UPVC مخفف کلمات (Unplasticized Polyvinyl Chloride) آن پلاستی سایزد پلی وینیل کلراید می باشد. در حالت استاندارد حدود ۸۰ درصد از UPVC را پودر PVC تشکیل می دهد و ۲۰ درصد مابقی UPVC مواد افزودنی دیگر می باشند که هر کدام باعث به وجود آمدن و تقويت خاصیت های PVC می شود که در زیر به ترتيب اهميت آنها توضیح داده شده :
١- اولین و مهم ترین ماده افزودنی که باعث آدامسه شدن پودر PVC و پایداری حرارتی آن و مانع از سوختن پودر PVC در پروسه تولید (اکستروژن) می شود استابلایزر (stabilizer) می باشد.
با توجه به اهمیت این ماده ، اوروین از ابتدای فعالیت استابلایزر مورد نیاز خود را از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت تولید استابلایزر UPVC با نام آک دنیز کیمیا (Akdeniz kimya) تهیه می نماید.
۲- دومین ماده مهم در تولید پروفیل و فرمولاسیون دی اکسید تیتانیوم می باشد که علاوه بر تأمین سفیدی پروفیل به عنوان آنتی UV عمل نموده و مانع از زرد شدن و تغییر رنگ پروفیل در گذر زمان می شود. کارخانه اوروین به منظور تأمین این خواسته و نیز حساس بودن به تولید سفيدترين پروفيل حال حاضر کشور، از تیتان Dupont آمریکا استفاده می کند که مقایسه پروفیل های اوروین با دیگر پروفیل ها این ادعا را اثبات می نماید .
٣- سومین ماده افزودنی به فرمولاسیون UPVC ، ایمپکت مدیفایر می باشد که هدف از آن افزایش مقاومت ضربه وافزایش خواص مکانیکی پروفیل است و اوروین برای دستیابی به این هدف از ایمپکت مدیفایرهای شرکت آک دئیز و LG استفاده می کند.
۴- چهارمین ماده افزودنی،کربنات کلسیم یا در زبان عامیانه همان پودر سنگ است که دانه بندی شده و به عنوان پرکننده استفاده می شود. لازم به ذکر است حداقل مقدار کربنات برای تولید پروفیل و شکل گیری پرده ها و چمبرها به مقدار ۹ درصد می باشد. پروفیل اور وین در این زمینه از کربنات های رسوبی و پوشش دار با مش ۳۰۰۰ که بهترین نوع کربنات کلسیم می باشد استفاده می کند.
۵- پنجمین ماده افزودنی، روان کننده بیرونی می باشد که به منظور تسهیل فرایند تولید و براقیت سطحی پروفیل مورد استفاده قرار می گیرد.
۶- ششمین ماده افزودنی روان کننده درونی است که در براقیت سطوح داخلی و افزایش چکش خوری پروفیل تأثیر بسزایی دارد. لازم به ذکر است که روان کننده های بیرونی و درونی ، در داخل استابلایزرها وجود دارند و به منظور تولید پروفیلی ویژه و مخصوص ، این مواد دوباره افزوده می شوند.

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از آلتین پلیمر ایرانیان دارید، بفرمایید؟
Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved
طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت | نرم افزار سی آر ام | نرم افزار CRM | اتوماسیون اداری | نرم افزار CRM