شرکت : upvccrm
مدیر عامل : آقای مهندس پدرام صداقت
فعالیت: فروش نرم افزار های تخصصی upvc کاران ، UpvcCrm ، UpvcManager ، upvcSms
  تلفن : 03119518095-97
 فاکس : 03119518098
 آدرس : اصفهان خ سنگتراشهای شرقی کوی مهتاب پلاک 5
  وب سایت : http://www.upvccrm.com

بازگشت به بالا
10 استراتژی مهم برای بازاریابی و تجارت

1- برای شرکت خود یک نام و لوگوی خاص انتخاب کنید. 2-روی محصولات خود تبلیغات گسترده انجام دهید تاجای که در تمام نقاط اینترنت نام شما و محصولات شما مطرح باشد. 3- .....


 • سه شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۴
 • بازدید: 4444

چگونه مشتریان خود را افزایش دهیم

در اغلب شرکت ها تیم های بازاریابی گروهی از مشتریان احتمالی را شناسای کرده آنها را برای پیگیری بیشتر به تیم فروش ارجاع می دهند ، بخشی از این مشتریان احتمالی به مشتری و مشتریان وفادار و بخشی دیگر از چرخه مشتریان شرکت خارج می شود. اگر کار شناسان شرکت شما درصد کمی از این مشتریان احتمالی را می توانند به جمع مشتریان وفادار اضافه کنند خواندن این مقاله می تواند برای شما مفید باشد . اگر مشتریان احتمالی شما جزئی از بازار هدف شما و یا درواقع خریدار محصولات و خدمات شما نباشند باشد، تیم فروش شما با تعداد زیادی از مشتریان احتمالی که مطمئنا مشتری احتمالی نخواهند بود دست به گریبان و در این بین به واسطه شلوغی و تعداد زیاد مشتری احتمالی نادرست ، مشتریان احتمالی واقعی را نیز از دست خواهند داد ، قطعا 10 مشتری احتمالی واقعی بهتر از 100 مشتری احتمالی نادرست است


 • دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳
 • بازدید: 5067

چهار ویژگی کارمندان خارق‌العاده

مطالعه نظرات میلر به مدیرانی پیشنهاد می‌شود که مسئول استخدام کارمندان جوان هستند، اما افراد جویای کار هم می‌توانند درس‌های مهمی از او بیاموزند.


 • سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۳
 • بازدید: 4518

قانون طلایی کسب و کارها چنین است خود را جای مشتری بگذارید

راز موفقیت در کسب و کارها را می توان در یک جمله خلاصه کرد: ((مشتریان خود را خوشنود کنید.))کلید آینده کسب و کار شما به میزان ایجاد چنین تجربه ای برای مشتریان بستگی دارد، یعنی خوشحال کردن دوباره و دوباره مشتریان و مصمم ساختن آن ها برای ادامه همکاری با شما.هیچ چیز مانند تعهد کل اعضای شرکت برای خوشنودسازی مشتریان ، نمی تواند رضایت و وفاداری آن ها را برانگیخته و خرید های مجدد را بیبشتر کند.چنین تعهدی کلید دریافت این عکس العمل است: ((این شرکت فوق العاده است.))


 • شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۳
 • بازدید: 5101

شش روند نوظهور در بازاریابی که نباید از آنها چشم‌پوشی کرد

درکتاب مارکتینگ. نوشته‌ی فیلیپکاتلر پدر علم نوین بازاریابی جهان، می‌خوانیم که بازاریابی حداقل از سه‌ گذر تاریخی عبور کرده است. فلسفه بازاریابی عصر اول یا بازاریابی.1 این بود که مشتریان به کالاها وخدمات، نیازمند هستند؛ اما این کالاها کمتر در دسترس آنها قراردارد. در این عصر مشتری حق انتخاب چندانی نداشت؛ تا آنجا که هنری‌فورد، بنیانگذار خودروسازی‌ فورد، در جمله‌ای جالب توجه و طنزآمیز می‌گفت:" هر مشتری می‌تواند خودرویی به رنگ دلخواه خود داشته باشد، مادامی که این رنگ سیاه باشد." لذا در عصر اول بازاریابی، تمام تاکید بر محصول بود.


 • شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲
 • بازدید: 4793

چگونه CRM، فروش شما را متحول می کند؟

یکی از مسائلی که برای فروشنده از اهمیت بالایی برخوردار است، سازماندهی و همچنین پیگیری صحیح رسیدگی به فرصت های فروش محصولات است. یک نرم افزار CRM به فروشنده امکان ثبت و مدیریت برنامه ها، ایمیل ها و یادداشت ها را در یک مکان متمرکز می دهد. در کنار این ویژگی ها، شما با استفاده از یک CRM می توانید زمان انتشار اطلاعیه های خود را ثبت کرده و از طریق CRM از آنها مطلع شوید. در حقیقت CRM به فرآیند های کاری شما نظم می بخشد و مستقیما روی فروش محصولاتتان تاثیر مثبت می گذارد.


 • جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۲
 • بازدید: 4904

pvc چیست ؟

پلی وینیل کلراید (PVC) عبارت پی وی سی و وینیل بطور رایج نه تنها با مرجع پلیمر بلکه برای همه موادی که پلی وینیل کلراید یک سازنده آنست استفاده می‌شود. پلی وینیل کلراید پلاستیکی با موارد استفاده نامحدود است .در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی ست


 • سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
 • بازدید: 5384

چطور وفاداری مشتریتان را بدست می‌آورید؟

اجازه دهید آماری به شما اعلام کنم. بیش از 50 درصد از مشتریان حاضرند 20 تا 25 درصد قیمت بیشتری بپردازند تا نام تجاری مورد علاقه‌شان را بدست آورند؛ قبل از این‌که به نام تجاری دیگری روی آورند.


 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲
 • بازدید: 4936

بهشت بازاریابی کجاست ؟ و چرا بازاریابان به بهشت می روند ؟

بهترین و مشهورترین مدیران جهان در هنگامی که به اوج شکوفایی و بالندگی دوران کاری خود و شرکتشان رسیده اند در مصاحبه با خبرنگاران یک نکته را به طور مشترک یادآوری کرده اند . آنها با افتخار از دورانی صحبت می کنند که آنها را به عنوان یک بازاریاب می شناخته اند . آنها تنها به این دلیل این نکته را مخفی نمی کنند چون آنها نیز از همین شیوه به این موفقیت رسیده اند ؛ یک ضرب المثل ژاپنی می گوید : پروانه نباید فراموش کند روزی کرم بوده است .


 • يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۲
 • بازدید: 4725

بازاریابی هنر نفوذ بر ذهینیت ها

برای رسیدن به مرحله ای که یک بازدید کننده تبدیل به مشتری شود، هنر بازاریابی روشهای زیادی را در اختیار ما قرار داده که بی شمار می باشند و هر لحظه ایده ای نو به این روشها اضافه می شود. نکته جالب اینکه بازاریابی از جمله مشاغل پردرآمد در دنیا می باشد شرکت های بزرگی مانند گوگل، ایبی، آمازون در مدتی بسیار کوتاه توانسته اند به شرکتهای متمول دنیا تبدیل شوند، از مزیتهای ویژه این حرفه،کاربر بودن به جای سرمایه بر نبودن آن است و تخصص حرف اول و آخر را می زند.


 • شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲
 • بازدید: 5521

  
1  
2  


Copyright © UpvcCenter Co., Ltd. 2010-2019. All rights reserved