اولین نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور از دی ماه 1388

طراحی سایت اصفهان
نرم افزار CRM

اقدامات ترافیکی در آستانه سال تحصیلی


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای شروع سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.
سید مناف هاشمی با اشاره به اقدامات انجام شده در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: با توجه به اعلامی که از سوی آموزش و پرورش و وزارت بهداشت صورت گرفته، آغاز سال جدید تحصیلی در آبان خواهد بود و در تلاش هستیم تا ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا آن زمان به ناوگان حمل و نقل تهران اضافه شود.
او ادامه داد: برای خرید ۲۰۰ دستگاه اتوبوس، تفاهم‌نامه با دو شرکت سازنده نهایی شده و قرارداد آن به زودی منعقد خواهد شد؛ همچنین ۳۰۰ دستگاه از اتوبوس‌های دو کابین و تک کابین در حال تعمیر و تجهیز هستند تا آماده به کار شوند.هاشمی گفت: در بحث نوسازی تاکسی‌ها وام ۹۰ میلیونی به مالکان تاکسی‌ها پرداخت می‌شود. حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان نیز آنها باید پرداخت کنند تا اسقاط انجام شود. اما حدود ۳۰ میلیون تومان نیز باید اضافه بر این مبالغ توسط مالکان تاکسی پرداخت شود تا تاکسی‌ها نوسازی شوند و این کار قدری سخت است، چراکه معمولا تاکسی‌دارها توان پرداخت این مبالغ را ندارند و شرکت خودروساز بر مبنای تورم قیمت‌ها را افزایش می‌دهد. اما با وجود تمام این مسائل، ۲هزار تاکسی تاکنون نوسازی شده و در تلاشیم تا پایان سال این مقدار به ۱۰هزار تاکسی برسد.معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای افزایش تعداد واگن‌های مترو و نوسازی آنها، تاکید کرد: تعداد زیادی از واگن‌های قدیمی را نوسازی کرده‌ایم و در همین راستا، شرکت بهره‌برداری مترو قراردادی با واگن‌سازی تهران منعقد کرده تا تعداد بیشتری از واگن‌های تعمیر شده را به چرخه بیاوریم و فعال کنیم.
موضوعات مرتبط
صنعت upvc , صنعت شيشه , ساخت و ساز , نمايشگاهاي داخلي و خارجي

اخبار مرتبط


در حالی که اعضای شورای شهر تهران ۱۷ مرداد ماه با ۱۸ رای علیرضا زاکانی را به عنوان شهردار تهران انتخاب کردند، حکم رسمی او توسط وزارت کشور هنوز صادر..شهردار تهران در جریان تشریح کارنامه عملکرد این دوره مدیریت شهری، به کاهش حجم صدور پروانه‌های ساختمانی به لحاظ زیربنا اشاره کرد و گفت: در این دوره..معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: ‌تهران به ۱۰ هزار اتوبوس و ۲ هزار واگن مترو نیاز دارد.


پیشنهاد ما


89 روش برای روشنتر کردن خانهفناوریهای نوین به دانشمندان کمک کرده اند که در سالهای اخیر موادی را توسعه دهند که به نظر می رسند از قلب داستانهای علمی تخیلی بیرون آمده اند که ویژگی..آیا تاکنون به طرز قرارگیری پنجره خانه‌های محله خود دقت کرده‌اید؟ اوج نگرانی در نصب پنجره خانه‌ها، کاهش دید افراد بیرون از خانه است که مبادا ساکنین..  • اگرمطلبی که یو پی وی سی سنتر منتشر کرده است برای شما مفید بوده است آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
  تماس با  یو پی وی سی سنتر
  •   شرکت: یو پی وی سی سنتر
  •   مدیر عامل:مهندس پدرام صداقت
  •   فعالیت:وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت یو پی وی سی کشور
  •   تلفن: 03195018095
  •   فکس :03195018098
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •   آدرس:اصفهان-خیابان حکیم نظامی کوچه سنگتراشهای کوچه مهتاب پلاک 5
  •    وب سایت:http://www.upvccenter.com

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی از یو پی وی سی سنتر دارید، بفرمایید؟


 تلفن : 03195018095
 موبایل : 09197039937
 فاکس : 03195018098
 سامانه پيامک : 3000881075239
 آدرس دفتر مرکزی : اصفهان -خيابان حکيم نظامي سنگ تراشهاي شرقي کوي مهتاب پلاک 5